Razer Kaira Pro oyuncu kulaklığı Xbox Series konsollarına hazır

razer kaira pro oyuncu kulakligi xbox series konsollarina hazir 28NfUKb1

razer kaira pro oyuncu kulakligi xbox series konsollarina hazir 0 rjfzQmij

Yeni jenerasyon konsolların çıkışına kısa bir müddet kala etraf ünitesi ekosistemi de ağır bir sürece girdi. Arkası arkasına oyunculara avantaj sağlamayı vadeden etraf ekipmanları piyasaya çıkmaya devam ediyor.

Razer Kaira Pro özellikleri ve fiyatı

Razer Kaira Pro kablosuz kulaklık modeli Xbox Series X ve S özelinde hazırlanmış lakin çoklu temas teknolojisi sayesinde tüm platformlara kablosuz olarak bağlanabiliyor. Aygıt Bluetooth 5.0, 2.4GHz ve 5GHz frekanslarını kullanıyor.

Xbox Series X ve S konsollarında direkt ilişki imkanı mevcut. Xbox Wireless adaptörü ile de Windows bilgisayarlara bağlanabiliyor. Biraz daha gecikme oranı yüksek Bluetooth 5.0 ile de uyumlu tüm aygıtlar listeye giriyor.

razer kaira pro oyuncu kulakligi xbox series konsollarina hazir 1 qeQDP1Af

Razer Kaira Pro kablosuz kulaklık modeli 50mm TriForce Titanium şoförler ile üst düzey ses kalitesine odaklanıyor. Frekans yansısı 20Hz-20kHz ortasında iken 1kHz düzeyinde impedans 32 Ohm, hassasiyet 108 desibel oluyor. Razer HyperClear Supercardioid mikrofon ise art plan gürültülerini azaltarak berraklığı arttırıyor.

Kulaklık kesimleri kulağı tam kapatacak ve ısıyı süratli bir formda aktaracak biçimde kumaşlarla donatılmış. Dış kısımlarda Chroma Lighting aydınlatması yer alırken tek şarj ile 20 saate kadar kullanım müddeti elde edilebiliyor. Razer Kaira Pro için 150$ fiyat etiketi belirlenmiş.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Razer Kaira Pro oyuncu kulaklığı Xbox Series konsollarına hazır