Mobil

Razer Hammerhead True Wireless Pro kulaklıkları tanıtıldı

razer hammerhead true wireless pro kulakliklari tanitildi127481 0

Oyuncu donanımları segmentinin başarılı ismi Razer; kablosuz kulaklıklarına devam ediyor. Geçen yıl piyasaya sürülen Hammerhead TWS kulaklıkların akabinde Hammerhead TWS Pro modeli sahneye çıktı.

Hammerhead TWS Pro neler sunuyor?

Orjinal model oyunculara yönelik düşük gecikmeli ses transferi ile dikkat çekiyordu. Hammerhead TWS Pro ise bunun yanına faal gürültü engelleme ve THX sertifikalı ses kalitesi ekleyerek çıtayı yükseltmiş.

Hammerhead TWS Pro modelinde bu kere 10mm biraz daha küçük şoförler kullanılıyor. Ana mikrofonun yanında 2 ekstra mikrofon daha yer alıyor ve kulaklık uçları ile birlikte faal gürültü engelleme için kullanılıyor.

Kulaklıklar; THX Audio sertifikası sayesinde frekans aralığı ve reaksiyonlara tartı vererek yüksek kaliteye ulaşılabiliyor. Yeniden 60ms gecikme müddetleri ile içerik ve sesler daha uygun senkronize olabiliyor. Batarya tarafında ise 4 saate varan bir kullanım kelam konusu. Kutusu da 4 saat civarında bir katkı yapıyor. Bu manada rakiplerinden hayli geride olduğunu söyleyebiliriz.

Fiyat konusunda da Hammerhead TWS Pro meraklılarını hayal kırıklığına uğratabilir. Kulaklığın kendisi 200$ fiyat etiketine sahip. Kutu ekstra olarak 30$. İkisini birden alırsanız indirimli 214$ oluyor.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu