Donanım

Razer DeathAdder V2 Pro tanıtıldı

razer deathadder v2 pro tanitildi 0 AT37WuiC

Razer’ın 10 milyondan fazla satarak son 15 yıldaki en beğenilen oyuncu faresi unvanına sahip DeathAdder serisi büyümeye devam ediyor. Firma bu yıl seriye üçüncü modeli eklemeye hazırlanıyor.

Razer DeathAdder V2 Pro özellikleri ve fiyatı

Razer DeathAdder V2 Pro oyuncu faresi artık 3 farklı irtibat sistemi kullanıyor. Bluetooth üzerinden 120 saate kadar, Razer HyperSpeed Wireless düşük gecikmeli temas üzerinden 70 saat kullanım mümkün. Gerekirse Razer Speedflex kablo ile batarya kaygısı olmadan da kullanabiliyorsunuz.

Kızılötesi ışık ile basışları algılayan Razer optik tuşlarını kullanan fare yanılgılı çift basışları bu sayede engelliyor. Tuşlar 70 milyon basış ömrüne sahip. 8 farklı programlanabilir tuş tek bir atanabilir tuşa basarak değiştirilebiliyor. Entegre hafızada 5 profil tutulabiliyor. Razer Focus+ sensör ise 20 000 DPI düzeyine kadar çıkabiliyor.

88 gram yükünde olan gövdenin avuç içi kısmında RGB bir aydınlatma sunuyor. Ayrıyeten yeniden RGB aydınlatmalı bir dock ünitesi de satılacak. Razer DeathAdder V2 Pro oyuncu faresi 130$ fiyat etiketine sahip.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu