Donanım

Razer BlackShark V2 Pro daha uygununa odaklanıyor

razer blackshark v2 pro daha uygununa odaklaniyor 0

Şimdi geçtiğimiz ayın başlarında tanıtılan Razer BlackShark V2 oyuncu kulaklığı artık Pro versiyonuna geçiş yapıyor. Razer BlackShark V2 Pro yeni bir mikrofon yuvası ve hoparlör odası ile güçlendirilmiş.

Razer BlackShark V2 Pro özellikleri

Razer BlackShark V2 Pro tekrar orijinalindeki Razer TriForce Titanium 50 mm şoförlerini kullanıyor. Bununla birlikte ek bir ses odası sayesinde daha berrak ses deneyimine ulaşabiliyor. Ayrıyeten düşük, orta ve yüksek aralık frekansları da tek tek özelleştirilebiliyor.

Razer BlackShark V2 Pro başka taraftan kabloyu bir kenara bırakmış. Razer HyperSpeed Wireless temas teknolojisi en düşük gecikmede kayıpsız bir ses transferi amaçlıyor. 12 metreye kadar tesirli temas sunan kulaklık tek şarj ile 24 saat kullanılabiliyor.

THX Spatial Audio firması ise Game Profiles yazılımı ile düşmanın geliş istikametini anlayabileceğiniz hassasiyet ayarı sunuyor. Hali hazırda 18 oyun bu özellik için optimize edilmiş durumda. Dış kısımda büyük bir tekerlek ile gerekli denetimleri sağlıyorsunuz.

Son olarak 9.9mm Razer HyperClear Cardioid mikrofon özgününde USB ses kartı ile geliyordu. Artık ise kablosuz olarak daha kaliteli ve gürültüsüz ses yakalayabileceği yeni bir yuvaya kavuşmuş. Razer BlackShark V2 Pro için şimdi bir fiyat yok lakin orijinalin 100$ etiketinin üzerine bir epey ekleyecek üzere.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu