Razer, Birinci Oyuncu Koltuğu Iskur’u Tanıttı

razer birinci oyuncu koltugu iskuru tanitti VnY9KF5H

Bir bilgisayar sisteminin aslında en değerli modüllerinden birisi, hatta en hayati olan modülü oturduğumuz koltuklardır. Gün boyunca berbat bir ergonomiye sahip bir koltukta uzun saatler geçirdiğiniz takdirde beliniz ve bedeninizdeki çeşitli bölgeler ağrımaya kafalayacak ve size kahır yaratacaktır.

İşte bu nedenle oyuncu koltukları ve kaliteli ofis koltukları biraz tuzlu fiyat etiketlerine sahiptir. Bugün de oyunculara ekipman üreten Razer, birinci defa oyuncu koltuğu dünyasına açıldığını duyurdu. Şirket, birinci oyuncu koltuğu olan ve standart oyuncu koltuğu düzeyinde fiyat etiketine sahip olan Iskur’u tanıttı.

Razer’ın birinci oyuncu koltuğu Iskur:

razer birinci oyuncu koltugu iskuru tanitti 0 GA1O2EbI

Razer’ın Iskur oyuncu koltuğu, sırf Razer logosu içeren bir koltuk değil; beraberinde birçok özellik sunuyor. Şirketin savına nazaran Iskur, 26 derece ayarlanabilen ve sizin duruşunuzu düzeltebilecek potansiyele sahip olan eşsiz harici bel dayanak sistemine konut sahipliği yapıyor.

razer birinci oyuncu koltugu iskuru tanitti 1 SvKhKbNj

Razer Iskur’da bulunan bel takviye sistemi, omurganızın orta ve alt kısımlarındaki gerginliği azaltmaya odaklanıyor. Bununla birlikte koltukla ekstra rahatlık ve takviye için köpüklü yastıklar, ‘4D’ ayarlanabilir kolçak ve hafızalı köpük tabanlı boyun yastığı bulunuyor. Tasarım hususundaysa oyuncu koltuğu, klasik bir oyuncu koltuğu üzere duruyor.

Razer’ın birinci oyuncu koltuğu Iskur, şirketin internet sitesinde 500 dolardan (yaklaşık 3.930 TL) satışa çıkmış durumda. Koltuk, birçok insan için kıymetli bir fiyat etiketine sahip olsa da kaliteli oyuncu koltuklarının genelde bu fiyat düzeyinde olduğunu unutmamak gerekiyor. Oyuncu koltuğunun ülkemizde yakın vakitte satışa çıkması bekleniyor.

Sıradaki içerik:

Razer, Birinci Oyuncu Koltuğu Iskur’u Tanıttı