Qualcomm QCC305x ile orta sınıf kablosuz kulaklıklar düzey atlayacak

qualcomm qcc305x ile orta sinif kablosuz kulakliklar duzey atlayacak PBsjZw1h

qualcomm qcc305x ile orta sinif kablosuz kulakliklar duzey atlayacak 0 ahkNZ3Rv

ABD merkezli teknoloji devi Qualcomm, son devirde birçok yeni eser duyurdu. Şirket birinci olarak amiral gemisi Snapdragon 888 platformunu sahneye çıkarırken, çabucak gerisinden orta sınıf Snapdragon 678 işlemcisini tanıttı. Artık sıra ucuz kablosuz kulaklıklar için geliştirilen yeni yonga setinde.

Qualcomm QCC305x, orta fiyat segmentindeki kablosuz kulaklıklar için tasarlanmış olsa da kıymetli modellere has özellikler içeriyor. Faal gürültü engelleme (ANC) teknolojisi takviyesi ve sesli asistan uyumluluğu birinci göze çarpanlar.

qualcomm qcc305x ile orta sinif kablosuz kulakliklar duzey atlayacak 1 uzNigiPc

Orta sınıfa premium özellikler getirecek

Dört çekirdekli yonga seti düşük güç tüketimi ile karakterize edilen Bluetooth LE Audio standardını destekliyor. Ayrıyeten daha güzel ses kalitesi ve daha düşük gecikme üzere avantajlar sağladığını da belirtelim. Davet kalitesini güzelleştirmek için yankı engelleme ve gürültü bastırma üzere fonksiyonlar de sunuyor.

Qualcomm QCC305x serisinin azamî 175 dolar bandındaki kablosuz kulaklıklarda kullanılması bekleniyor. Yeni yonga setleri orta segmentteki modellere üst sınıf kulaklıklarda görmeye alışık olduğumuz “premium özellikleri” getirecek.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Qualcomm QCC305x ile orta sınıf kablosuz kulaklıklar düzey atlayacak