PS5’in en heyecanla beklenen oyunu Demon’s Souls’tan 4K 60FPS oynanış imgeleri

ps5in en heyecanla beklenen oyunu demons soulstan 4k 60fps oynanis imgeleri JDEuCGf7

ps5in en heyecanla beklenen oyunu demons soulstan 4k 60fps oynanis imgeleri 0 8AZV6Jhu

PlayStation 5’in tahminen de en etkileyici oyunu olan Demon’s Souls remake’ten yeni oynanış görüntüleri yayınlandı. 12 dakika uzunluğundaki yeni 4K 60FPS videoda  arayüz, yeni 3D ses özellikleri ve oyunun farklı kısımlarından yeni oynanış imajları üzere birçok kısım görülüyor.

Performans modundan imajlar (Dinamik 4K – 60FPS): 

Oynanış imajları Demon’s Souls remake’in direktörü Gavin Moore tarafından seslendirilmiş. Gavin Moore görüntüde oyunu ayrıntılı bir formda anlatıyor. Örneğin Moore’un üstüne basarak anlattığı kısımlardan birisi, Demon’s Souls remake’in bilhassa de düşman yapay zekası üzere alanlarda 2009 yılında yayınlanan orjinal Demon’s Souls ile tıpkı kaynak kodlarını kullanıyor olması. Souls serisinin hayranları yeni Demon’s Souls’un eski oyunlara da nazaran daha kolay olabileceğinden şüpheleniyordu. Gavin Moore’un sözlerine nazaran bu türlü bir durum kelam konusu değil, özgün oyundaki birebir zorluk bizleri bekliyor olacak.

Moore ayrıyeten Demon’s Souls’un PlayStation 5’in yeni oyun kolu DualSense’in özelliklerinden en uygun halde faydalanacağını söyledi. Örneğin dokunsal geribildirim özelliği sayesinde oyuncular kılıçların birbirine değdiği anları bile DualSense’te hissedebileceksiniz.

Yayınlanan görüntüde birinci Archstone haricinde Flamelurker boss dövüşü ve Tower of Latria üzere kısımlardan de yeni oynanış imajları yer alıyor. Demon’s Souls nitekim de her istikametiyle tam bir yeni jenerasyon oyunu olmuş. Bilhassa de Tower of Latria manzaraları ışıklandırmalar, etraf ayrıntıları ve karakter modelleriyle çok etkileyici görünüyor diyebiliriz.

Sıradaki içerik:

PS5’in en heyecanla beklenen oyunu Demon’s Souls’tan 4K 60FPS oynanış imgeleri