PS5 çıkış oyunu Marvel’s Spider-Man: Miles Morales’ten etkileyici bir TV reklamı yayınlandı

ps5 cikis oyunu marvels spider man miles moralesten etkileyici bir tv reklami yayinlandi

ps5 cikis oyunu marvels spider man miles moralesten etkileyici bir tv reklami yayinlandi 0 r3Edg7WZ

Yayıncılığını Sony Interactive Entertainment’ın yaptığı, geliştiriciliğini ise Insomniac Games’in yaptığı Marvel’s Spider-Man: Miles Morales’ten yeni bir görüntü yayınlandı. Televizyon reklamı olarak yayınlanan bu görüntü epey etkileyici.

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, 12 Kasım’da yani PlayStaiton 5’in çıkış gününde PlayStation 5 ve PlayStation 4 için Türkçe dublaj ve Türkçe altyazı seçeneği ile yayınlanacak. Bahsi geçen televizyon reklamını ve oyunun PlayStation 5 üzerindeki yeniliklerini aşağıda bulabilirsiniz.

Çarpıcı görseller: Marvel’in karlı New York kentinde gezinirken Marvel’s Spider-Man: Miles Morales ile 4K ve HDR görsellerin keyfini çıkarın.2 Işın izleme, geliştirilmiş aydınlatma, gölge ve karakter detaylarıyla binaların üzerindeki yansımaları deneyimleyin. Ayrıyeten isteğe bağlı 60 fps performans modu Spider-Man cihanına hayat verir.

Süratli yükleme: Marvel’s Spider-Man: Miles Morales ultra yüksek süratli SSD ile süratli yükleme avantajına sahiptir. Marvel’ın New York kentini çok kısa müddette kat edin ve neredeyse anında yine yükleyin.

Uyarlanabilir tetikler: Spider-Man’in ağlarını DualSense kontrolörünün uyarlanabilir tetikleri ile parmak uçlarınızda hissedin ve Marvel’s Spider-Man: Miles Morales oyununun keyfini çıkarın.

Dokunsal geri bildirim: Miles Morales’in attığı her yumruğu, ağı ve zehir patlamalarını DualSense™ kontrolörünün sürükleyici dokunsal geri bildirimi ile ellerinizde hissedin. Uyumlu kulaklıklarla

Tempest 3D AudioTech: Etrafınızdaki kentin canlandığını duyun ve Marvel’s Spider-Man: Miles Morales oyununu çatılardan kentin sokaklarına kadar etrafınızda olan biteni duymanızı sağlayan 3D ses teknolojisinin keyfini çıkarın. Kentteki sesler sizi Marvel’ın New York’una çeker ve PS5 konsolunun Tempest 3D AudioTech ile satış rekorları kuran Spider-Man oyunundaki anlara hayat verir.

Sıradaki içerik:

PS5 çıkış oyunu Marvel’s Spider-Man: Miles Morales’ten etkileyici bir TV reklamı yayınlandı