PS5 Alamayanlara Dev Hizmet: Fiyatsız PS5 Simülatörü

ps5 alamayanlara dev hizmet fiyatsiz ps5 simulatoru iEgD3Cnq

Japonya merkezli teknoloji devi Sony’nin yeni kuşak oyun konsolu PlayStation 5, uzun bir bekleyişin akabinde nihayet bu hafta içerisinde ülkemizde piyasaya sürülecek. Yeni kuşak konsollar için heyecanlı olsak da 8.299 TL’lik etiket fiyatını duyduktan sonra birçoğumuzun hevesinin kursağında kaldığı söylenebilir.

Üstelik parayı bir halde denkleştirip PlayStation 5’i satın almak da yetmiyor: Başka değerli problemler ortasında yeni kuşak konsolda oynanacak yeni kuşak oyunları satın almak, 4K takviyeli yeni bir monitör almak ve yeni bir ses sistemi kurmak üzere uzunca bir liste bulunuyor. Bunların fiyatının da konsol fiyatından pek aşağı kalır yanı olmisimığını hatırlatalım. Pekala, tüm bu konsol ve oyunlara tek kuruş bile harcamisiman PlayStation 5 tecrübesini yaşamak nasıl olurdu?

PlayStation 5 alamayanların imdadına yetişen hizmet: PlayStation 5 Simulator

ps5 alamayanlara dev hizmet fiyatsiz ps5 simulatoru 0 pLQmN6qP

Alex Grisime tarafından geliştirilen PS5 Simulator, oyunculara kendi PlayStation 5’lerinin kutu açılışını yapma imkânı sunuyor. Hand Simulator’dan da hatırlayacağınız biçimde bir simülasyon oyunu olan PS5 Simulator’da yapmamız gereken şey ise etraftaki öğeleri kullanarak PlayStation 5’i kutusundan çıkarıp kurmak.

10-15 dakikalık kısa bir oyun tecrübesi visimeden bu oyunda işe kapımıza gelen konsolu almakla başlıyoruz. Sonrasında etraftaki öğeleri kullanarak kutuyu açıyoruz ve akabinde kabloları televizyona bağlıyoruz.

947 MB evrak boyutuna sahip olan oyunda yapabileceklerimiz ne yazık ki bu kadarla hudutlu. Elbette, gerçek bir PlayStation 5’in yerini tutmaz lakin yeniden de bu tecrübesi yaşamak istiyorsanız buradaki ilişkiyi kullanarak PS5 Simulator’ı fiyatsız bir halde indirebilirsiniz.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

PS5 Alamayanlara Dev Hizmet: Fiyatsız PS5 Simülatörü