Yazılım

PS Plus Aralık 2020 oyunları indirmeye sunuldu

PlayStation Plus Aralık 2020 oyunları bugün prestijiyle nihayet indirmeye sunulmuş durumda. Daha evvel de açıklandığı üzere bu ay Just Cause 4, Rocket Arena ve Worms Rumble oyunları fiyatsız veriliyor. Ayrıyeten Bugsnax oyunu da PS5 kullanıcıları için hala indirilebilir durumda. Dört oyunu da çabucak artık kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Bu ayın oyunları hiç de kötü olmamış diyebiliriz. Worms serisinin battle royale temalı yeni oyunu Worms Rumble bugün çıktığı üzere PlayStation kullanıcılarına fiyatsız olarak dağıtıldı. 109 TL kıymetindeki yepisyeni bir oyunu direkt kütüphanenize ekleyebiliyorsunuz. 

Başka taraftan Just Cause 4 ise bu ayın yüksek bütçeli AAA imali olarak dikkat çekiyor. Just Cause serisi açık dünyasında oyunculara sunduğu özgürlüklerle biliniyor. Serinin son üretimi olan Just Cause 4 da genel manasıyla oyuncuların beğenisini kazanmayı başarmıştı.

Just Cause 4, Rocket Arena, Worms Rumble ve Bugsnax 4 Ocak’a kadar indirilebilir olacak.

PS5 ve PS5 

  • Just Cause 4 (PS4 ve PS5)
  • Rocket Arena (PS4 ve PS5)
  • Worms Rumble (PS4 ve PS5)
  • Bugsnax (PS5)

gay porno

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu