Project Athia, 2 yıl boyunca PlayStation 5’e özel kalacak

project athia 2 yil boyunca playstation 5e ozel kalacak Ybh8ZufB

project athia 2 yil boyunca playstation 5e ozel kalacak 0 DMQsrX4n

Geçtiğimiz saatlerde PlayStation 5 oyunları için yeni bir görüntü yayınlandı. Bu görüntüde hem şu anda erişime açık olan PlayStation 5 oyunlarını hem de önümüzdeki devirde çıakcak oyunları görebiliyoruz.

Yayınlanan görüntüde yeni duyurulan yahut birinci kere gördüğümüz bir oyun bulunmuyor lakin bir oyun bilhassa ilgi çekiyor: Yayıncılığını Square Enix’in yaptığı, geliştiriciliğini ise Luminous Productions’ın yaptığı Project Athia. 2020 yılının haziran ayında duyurulan Project Athia, PlayStation 5 ve PC için duyurulmuştu. Öbür konsollar için bir duyuru yapılmamıştı.

Bugün yayınlanan görüntü ile de şunu gördük; Project Athia, çıkışından sonra 2 yıl boyunca konsollar özelinde PlayStation 5’e özel olacak. 2 yıl sonra ise oyun, PlayStation 5 özel oyunu olmaktan çıkacak. Şu anda hangi konsola geleceğine dair resmi bir duyuru yok lakin büyük bir ihtimalle Xbox Series X/S için yayınlanacaktır. Project Athia’nın oyunun resmi ismi olmadığını hatırlatalım.

Project Athia dışında görüntüde; Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, Horizon Forbidden West, Gran Turismo 7, Deathloop, Project Athia, Demon’s Souls, Ghostwire: Tokyo, Ratchet & Clank: Rift Apart, Godfall, Sackboy: A Big Adventure, Destruction AllStars, NBA 2K21, Call of Duty: Black Ops Cold War ve Resident Evil Village’ı görüyoruz. Görüntüyü aşağıdan izleyebilirsiniz.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Project Athia, 2 yıl boyunca PlayStation 5’e özel kalacak