Popüler Trader, Bu 7 Oyun Token’ının Patlamaya Hazır Olduğunu Söyledi

populer trader bu 7 oyun tokeninin patlamaya hazir oldugunu soyledi DgMdWvam

Kripto para trader’ı Austin Arnold, 2021 boğa döngüsünün en yeterli oyun altcoin’lerini sıraladı.

Yeni bir Altcoin Daily görüntüsünde Arnold, Decentraland‘ı (MANA) bölümün bir numaralı seçimi olarak nitelendirdi. Arnold, Decentraland’ın Decentraland ağına bir casino getirmek için ikinci ve üçüncü seçimleri Atari (ATRI) ve Decentral Games (DG) ile birlikte çalıştığını belirtti. Yeni sistemle, kullanıcılar ATRI, DG yahut DAI ile tanınan Atari oyunlarını oynayabilecek.

DG ve MANA son 30 günde %200’ün üzerinde, ATRI ise kabaca %70 arttı.

Arnold, bir oyun token’ı olmasa da, sanayi için bir araç olmasından dolayı Ethereum‘dan (ETH) da bahsetti. Analist, kripto para alanındaki kıymetli projelerin birçoklarına konut sahipliği yapmaya devam ettiği için ETH’nin hala değerli ölçüde pahasının düşük olduğuna dikkat çekti:

“İster oyun yoluyla, ister non-funginle token’lar (NFT) aracılığıyla olsun, kripto para ünitesi tonlarca beşerle tanıştırılıyor ve tüm bu beşerler Ethereum’dan geçmek zorunda. “

Daily Hodl haberine nazaran Trader’ın listesindeki dördüncü kripto para ise Chain Games (CHAIN). Chain Games, kendisini oyun dünyasının Chainlink’i olarak isimlendiriyor ve yakında Fortnite, NBA 2k, FIFA ve CSGO üzere çılgınca tanınan oyunlar için de dayanak ekleyecek.

5. sırada, Arnold’un NFT’leri Minecraft’a getirmek için yakın vakitte Microsoft ile iştirak kurduğunu belirttiği Enjin (ENJ) var. Trader projede bullish durumda. Hali hazırda ENJ şu anda ağır bir boğa eğiliminde ve geçen yıl %3,000’in üzerinde yükseliş yaşadı.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Popüler Trader, Bu 7 Oyun Token’ının Patlamaya Hazır Olduğunu Söyledi