Popüler Trader: Bu 4 Altcoin ile Milyon Dolarlar Kazanabilirsiniz!

populer trader bu 4 altcoin ile milyon dolarlar kazanabilirsiniz S3HNmqNc

Kripto para analisti ve YouTuber Lark Davis, önümüzdeki aylarda patlama potansiyeli olan dört altcoin projesini açıklıyor. Ayrıca analist, bu kripto paraların yatırımcısına milyon dolarlar kazandırabileceğini ekliyor.

Lark Davis: Bridge Mutual Insurance ve Sifchain birer mücevher!

Lark Davis, yeni bir videoda 237.000 abonesine, merkezi olmayan sigorta varlığı Bridge Mutual Insurance’ın (BMI) hala çok az değer verilen bir proje olduğunu söylüyor. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bridge Mutual… Kişisel olarak sigortanın tüm kripto para birimi ekonomisinde en kritik ve en az temsil edilen sektörlerden biri olduğunu düşünüyorum. Sigorta süper seksi değil ama inanılmaz derecede önemli.

populer trader bu 4 altcoin ile milyon dolarlar kazanabilirsiniz 0 ZQeO9TV9

Lark Davis, BMI‘nin birkaç etkileyici ortaklığı olduğunu ve en yakın rakibi Nexus Mutual’ın (NXM) piyasa değerinin yalnızca 1/10’unu elinde tuttuğunu ve varlığın büyümesi için çok yer bıraktığını vurguluyor. Lark Davis bir sonraki mücevher’in, Cosmos ekosisteminin üzerine inşa edilen ademi merkeziyetçi bir borsa (DEX) olan Sifchain (ROWAN) olduğunu söylüyor. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Buradaki plan, Sifchain’in yaklaşık ilk iki düzine Blockchain için zincirler arası işlemleri desteklemesidir. Devasa, devasa ölçekte…

Lark Davis: Popüler altcoin RAMP, büyük geliyor

Lark Davis’in listesinde üçüncü sırada likit staking platformu RAMP var. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Diyelim ki Tezos (XTZ) gibi bir kripto para yatırıyorsunuz. Bunu yaptığınız için yılda %5 ödülünüzü alıyorsunuz, ancak aldığınız her 5 dolar ödül için 100 dolar değerinde Tezos’u kilitlemeniz gerekiyor… Ramp size bu değerin kilidini açıp bir dolar istikrarlı bir şekilde vermektir. Hissenizin toplam değeri karşılığında token. Daha sonra bu dolar paralarını dışarı çıkarıp DeFi’de (merkezi olmayan borsa) yield farming yapmak için kullanabilir veya borç verebilirsiniz. Temel olarak burada bahsettiğiniz şey, kazançlarınızı ikiye katlamak, hatta üçe katlamak veya dört katına çıkarmaktır.

populer trader bu 4 altcoin ile milyon dolarlar kazanabilirsiniz 1 zwOzRq1G

Lark Davis: Linear Finance projesi çılgınca geliyor

Sentetik varlık protokolü Linear Finance (LINA), Lark Davis’in radarındaki dördüncü kripto paradır. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Temelde Ethereum’a (ETH) bir köprü ile Binance Smart Chain ile çalışıyor. Bu nedenle elbette şu anda iş dünyasındaki en sıcak iki çılgın Blockchain’de yararlanıyor. Linear Finance, Binance Smart Chain’i kullanarak, çok daha yüksek değerli Synthetics (SNX) platformunun yapabildiği harika şeylerin hepsini yapacaktır… Buradaki fikir, LINA tokenlerini kullanmanızdır… Sentetik LUSD tokenlerini oluşturmak için beşe bir oranında teminat kullanır. LINA tokenlerini kilitlersiniz ve ardından staking ödüllerinde %90 APY (yıllık yüzde getiri) kazanırsınız… LUSD sentetik dolar ile Bitcoin, Japon yeni, gümüş, altın veya euro gibi varlıkları veya başka herhangi bir şeyi kullanabilirsiniz…

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Popüler Trader: Bu 4 Altcoin ile Milyon Dolarlar Kazanabilirsiniz!