Kripto Para

Popüler İsimlerden Kripto Para Endüstrisini Değiştirebilecek Üç Altcoin!

Tanınmış kripto para uzmanları Ben Armstrong ve Crypto Rich, kripto para sanayisini değiştirebilme potansiyeline sahip olan ve az bilinen üç altcoin projesini açıkladı.

Dal içerisinde “Bitboy Crypto” olarak tanınan Ben Armstrong ve Crypto Rich, yayınladıkları görüntüde, büyük potansiyele sahip üç altcoin projesinden kelam ettiler.

Crypto Rich’in, Ben Armstrong’un 610 bin abonesiyle paylaştığı birinci proje Ether-1 (ETHO) projesi oldu.

“Ether-1 insanların bant genişliğini ve node’ları barındırması ile pasif gelir elde etmesine imkan tanıyor. Ayrıyeten merkeziyetsiz web gönderilerine de müsaade veriyor. Böylece beşerler, web sitelerini Ether-1 ağında barındırma fırsatı elde ediyorlar ve bunu yaparken de pasif gelir elde edebilir ve node’ları çalıştırarak ağa bant genişliği sağlayabilirler.

Ether-1 ile ilgili sevdiğim bir öbür şey de söz özgürlüğüne bağlı bir yapıya sahip olmaları. Ether-1 içerisinde barındırılan bir web sitesinin kapatılması kelam konusu değil.”

Crypto Rich’in bahsettiği bir başka proje de bir özel ağ olan Sentiel (SENT):

“Sentiel, merkezi olmayan bir VPN’e sahip. Bildiğiniz üzere VPN’lerin büyük bir kısmı merkezileştirilmiş durumda olduğundan, hükümetlerin denetimine geçmeleri ve kısıtlanmaları mümkün. Lakin Sentiel’in VPN’sinin kapalı kaynağı bulunuyor ve içerisinde neler olup bittiği bilinmiyor. Tek bir kusur noktasına sahip değiller.”

Crypto Rich’e nazaran Sentiel’in ana ağı, yakın gelecekte Cosmos (ATOM) üzerinde başlatılacak.

Crypto Rich’in bir öbür favori projesi de zımnilik odaklı çalışan PirateChain (ARRR):

“PirateChain bir para ünitesidir. Tıpkı Bitcoin (BTC) ve Monero (XMR) üzere. Bununla birlikte tüm kripto para ünitelerinden daha bilinmeyen ve özel bir yapıya sahiptir. Hatta Monero’dan bile bu hususta öndedir.”

Rastgele bir şeffaflık seçeneği kelam konusu değildir. Eşler ortasında yapılan her süreç görünmez pozisyondadır. Süreç yapıldıktan sonra cüzdanında neler olup bittiğini kimse göremez. ARRR coin’lerinizi öbür nereye gönderdiğinizi sizden öbür kimse öğrenemez. Blok zincirinde bu bilginin tahlil edilmesi rastgele bir biçimde mümkün değildir.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu