Popüler Analist: Bu 3 Altcoin’i İzleyin! Müthiş Geliyorlar…

populer analist bu 3 altcoini izleyin muthis geliyorlar Zi4GCb8n

Popüler analist Coin Bureau, yeni kripto ağı Polkadot üzerine inşa edilen favori altcoin projelerini paylaşıyor. Analist, bu kripto paralarda potansiyel gördüğünü de ekliyor.

Coin Bureau: Polkadot üzerine inşa edilen 3 altcoin projesini izliyorum!

Başarılı analist Coin Bureau, 531.000 abonesiyle önemli tahminlerini paylaşıyor. Analist, Ethereum‘dan daha yüksek işlem hacmine sahip Polkadot destekli bir Blockchain olan parachain slot’unu kazanmak için adil bir atışla üç altcoin projesine göz kulak olduğunu söylüyor. Ethereum kurucu ortağı Gavin Wood tarafından kurulan Polkadot (DOT), akıllı sözleşmeleri desteklemeyen bir relay chain’dir. Coin Bureau konuya yönelik şunları söylüyor:

Polkadot, relay chain’e bağlanan ek Blockchain’lerden akıllı sözleşme işlevselliği elde ediyor, bunlara parachains ve parathreads deniyor. Mutabakat, birlikte çalışabilirlik ve güvenlik için relay chain’a güveniyorlar…

populer analist bu 3 altcoini izleyin muthis geliyorlar 0 8HDD5tZT

Coin Bureau: Acala Network en önemli kripto para projelerinden

Analist, relay chain’de yalnızca 100 parachain slot’unun mevcut olduğunu ekliyor, bu da süreci oldukça rekabetçi hale getiriyor. Kripto analistinin bir numaralı Polkadot projesi olan Acala Network’ün, kripto analistine göre parachain slot’u kazanma şansı çok yüksek. Coin Bureau konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Dışarıdaki tüm Polkadot projeleri arasında Acala, bir parachain slot’unu güvence altına alma olasılığı en yüksek olanı … Gavin Wood’un Twitter’da izlediği birkaç Polkadot projesinden biri… ve en önemlisi Acala polkadot ekosistemi…. Acala, kendisini Polkadot’un merkezi olmayan finans (DeFi) merkezi olarak markalıyor.

Coin Bureau: Phala Network, deneyimli kişiler tarafından oluşturuldu

Analist Acala’nın yönetim tokeninin, proje bir parachain slot’u temin edene kadar başlatılmayacağını belirtiyor. Ancak analist, DOT sahipleri parachain müzayedesi sırasında tokenlerini DeFi projesine ödünç verebileceğini ve eşit miktarda Acala’nın tokeni ile ödüllendirileceğini belirtiyor.

Analist listesindeki bir sonraki Polkadot projesi, PHA tokeninin bir ERC-20 sürümünü zaten yayınlamış olan Phala Network. Analist, Phala’nın 2018’in sonunda dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinde deneyime sahip bir grup kişi tarafından kurulduğunu ve Wood tarafından tercih edildiğini söylüyor. Phala, akıllı sözleşme işlevselliğine sahip, merkezi olmayan bir veri tabanı koruyan gizliliktir.

populer analist bu 3 altcoini izleyin muthis geliyorlar 1 8R65nh3n

Analist: Litentry (LIT) projesinin Gavin Wood ile yakın bağları var

PHA tokeninin değeri geçen ay iki katından fazla arttı. Ancak analist, ekibin Acala kadar parachain’ı korumaya yakın görünmediği konusunda uyarıyor. Kripto uzmanının listesinin sonuncusu, parachain slot’u için hazır olduğunu belirttiği Litentry (LIT)’dır. Analiste göre, bu proje zaten açık piyasada token ticaretine sahip ve Gavin Wood ile yakın bağları var. Coin Bureau konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Litentry’nin eşsiz bir değer önerisi var ve bu zincirler arası kimlik yönetimi. Başka bir deyişle Litentry, yönetimde ağırlık kazanmak veya daha az teminatla özel bir şekilde borç almak için kullanılabilecek bir kredi puanı oluşturmak gibi şeyler yapmayı mümkün kılacak. Phala gibi, Litentry’nin de üç temel ürünü ve protokolü vardır. İlki, benzersiz zincir içi kimlikleri güvenilir bir şekilde doğrulamayı mümkün kılan Litentry kayıt şirketi protokolüdür. İkincisi, zincirler arası hesapları tek bir kimliğe bağlamanıza olanak tanıyan kimlik çalışma süresi protokolü ve üçüncüsü, zincir dışı kimliklerin zincir dışı amaçlarla kullanılmasını mümkün kılacak kimlik doğrulayıcı mobil uygulamasıdır.

Sıradaki içerik:

Popüler Analist: Bu 3 Altcoin’i İzleyin! Müthiş Geliyorlar…