Popüler Altcoin Binance Coin Yükselişe Geçti: İşte BNB’de Son Gelişmeler

populer altcoin binance coin yukselise gecti iste bnbde son gelismeler 7LStuI4C

Popüler altcoin’lerden olan Binance Coin (BNB), bugün yükselişe geçti. TSİ 12:00 civarında 240 dolar seviyelerinden 271 dolara kadar yükselen altcoin’in rallisini etkilemiş olabilecek birkaç gelişme yaşandı.

populer altcoin binance coin yukselise gecti iste bnbde son gelismeler 0 RulZu7MO24 saatlik BNB grafiği. Kaynak: CoinGecko

İşte borsa ve BNB’ye yönelik son haberler:

Dünyanın önde gelen borsalarından Binance, Staking programı ile resmi olarak yeni bir yüksek verimli etkinlik başlattığını duyurdu. Resmi duyurularına göre %27,49’a kadar (APY) verim kazanmak için kullanıcılar artık 09.03.2021 TSİ 15:00’ten itibaren BNB’lerini bu programa yatırıp stake edebilecek.

Bu programda “Kilitli Stake Formatı” olduğunun altını çizmekte fayda var. Burada “ilk gelen ilk alır” esası olduğu belirtiliyor. Ayrıca faiz hesaplama süresi, staking onaylandıktan sonraki gün 03:00’ten ürün döneminin sonuna kadar sürecek. Yatırımcılar, faiz ödemelerini günlük bazda alabilecek.

Aşağıdaki tabloda süreyi, stake edilebilecek maksimum varlık miktarını, yıllık faiz oranını ve minimum staking limitini görebilirsiniz:

populer altcoin binance coin yukselise gecti iste bnbde son gelismeler 1 3JKAIOcW

Borsa ayrıca şu uyarılarda bulunuyor: “APY, zincirdeki stake ödüllerine göre günlük olarak ayarlanır ve belirli APY, o günkü gösterime tabidir. Kilitli stake ürünleri için kilit açma süresi 1 gündür. Kilitli Staking’de stake edilen BNB, BNB Bakiye Hesaplamasına göre hesaplanmaz.”

Bu sırada, eğer kullanıcılar kilitli fonlarını erkenden almayı seçerlerse, anapara spot hesaba iade edilecek ve dağıtılan faiz, iade edilen anaparadan düşürülecek.

Binance CEO’sundan heyecan verici açıklamalar

Bu sırada Binance’in CEO’su Changpeng Zhao, Twitter üzerinden “Bir duyurunun duyurusunu” yaptı.

BNB’nin yükseldiği saatler göz önüne alındığında; Binance CEO’sunun “birkaç gün içerisinde” açıklayacağı duyurusunun da Binance Coin yükselişini etkilemiş olabileceği düşünülüyor.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Popüler Altcoin Binance Coin Yükselişe Geçti: İşte BNB’de Son Gelişmeler