PlayStation 5’lerle Evlilik Teklif Etme Devri Başladı

playstation 5lerle evlilik teklif etme devri basladi KjvS4JCI

Japonya merkezli teknoloji devi Sony’nin yeni kuşak oyun konsolu PlayStation 5, şu sıralar bamkafaka bir sorunla gündemde. Reddit’te yapılan paylaşımlara nazaran oyunseverler, bu oyun konsolunu evlilik tekliflerinde kullanmaya kafalisimılar. Ortaya epeyce enteresan manzaralar çıkarken pek çok kişi, bu durumdan ziyadesiyle şad üzere görünüyor.

Oyunseverlerin adetsının her geçen gün arttığı aşikar. Ayrıyeten bilhassa de son yıllarda, profesyonel düzeyde oyun oynayan bayanların adetsında da önemli bir yükseliş var. Lakin bu çeşit bir evlilik teklifinin kolay kolay akıllara gelmeyeceğini söyleyebiliriz. Romantik olmaya çalışırken beceremeyenleri daha evvel görmüş olsak da bu çeşit bir çılgınlık, sanıyoruz ki birinci sefer yaşanıyor.

İşte PlayStation 5 oyunları ortasına evlilik teklifi sıkıştıran birisinin sürprizi

playstation 5lerle evlilik teklif etme devri basladi 0 UHgygnah

Üstteki fotoğrafta, PlayStation 5’in lansmanı ile birlikte piyasaya sürülen Assassin’s Creed Valhalla ile ikonik bir oyun olan Demon’s Souls’un fizikî sürümlerini yer bir oyunseverin, üçüncü bir sürprizinin daha olduğunu görüyoruz. Fakat bu bir oyun değil. Sisimece PlayStation 5 oyun kutusu içine mekanleştirilmiş olan bir evlilik teklifi. Pekala siz bu türlü bir şey yapar mıydınız?

öteki birisi, sevgilisine PlayStation 5’le birlikte bir de tektaş gönderdi

playstation 5lerle evlilik teklif etme devri basladi 1 eVCMKYEV

Zachavelii isimli bir Reddit kullanıcısı, üstteki manzarayı paylaşarak onlarca bayanı kıskandırmayı kafaarmış üzere görünüyor. Çünkü bu kullanıcı, bugüne dek sevgilisi olan bireyden armağan olarak bir PlayStation 5 almış. Lakin o arkadaş, kutunun içine bir de tektaş yüzük koydurmuş. Zachavelii, Noel’in kendisine erken geldiğini, bu ikram sonrasında artık nişanlı olduğunu söylüyor. Yalnız, aklımıza takılan bir konuya değinmemiz gerek. Yılkafaı ağacını süslemek için fazla erken değil mi ablacığım?

playstation 5lerle evlilik teklif etme devri basladi 2

Az evvel paylaştığımız imgelerde bir sürpriz kelam konusuydu. Lakin bu biraz daha farklı. Rican2153 isimli Reddit kullanıcısı, muhtemelen birlikte yaşadıkları sevgilisiyle oynayabilmek için PlayStation 5 (Digital Edition) aldığını lakin büyük sürprizin tektaş olduğunu söylüyor. Açık konuşmak gerekirse bu teklifin devamı gelemeyebilir. Zira piyasaya sürülmüş olan PS5 oyunları ortasında romantizm bahisli bir üretim şimdi yok. Görünüşe nazaran bu arkadaş, konsolun çıkış oyunlarından “Marvel’s Spider-Man: Miles Morales” oynarken sevgilisine evlilik teklifi edecek.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

PlayStation 5’lerle Evlilik Teklif Etme Devri Başladı