Piyasa Devleri, Bu Kripto Para Projesine Yatırım Yapıyor! 100x Yaptı

piyasa devleri bu kripto para projesine yatirim yapiyor 100x yapti SQXPElXj

Risk sermayesi şirketi Andreessen Horowitz (a16z) ve Dallas Mavericks’in sahibi Mark Cuban, kripto para projesi OpenSea’ye yatırım yapıyor. OpenSea, non-fungible tokenleri (NFT’ler) alıp satmak için önde gelen bir pazar yeridir.

Andreessen Horowitz ve Mark Cuban, bu kripto para projesine yatırım yapıyor

Ünlü VC şirketi Andreessen Horowitz (a16z) ve milyarder yatırımcı Mark Cuban, OpenSea’ye yatırım yapıyor. OpenSea CEO’su Devin Finzer yaptığı açıklamada, girişimin A Serisi finansman turunda 23 milyon dolar topladığını ve yatırımcı havuzunun başında a16z olduğunu söyledi. 

piyasa devleri bu kripto para projesine yatirim yapiyor 100x yapti 0 ymWIOIMY

Kısa süre önce Dogecoin’i (DOGE) desteklediğini açıklayan Newfound NFT ve kripto savunucusu Mark Cuban da NFT projesine yatırım yapıyor. Kripto paranın yatırım turuna Mark Cuban, eski AngelList CEO’su Naval Ravikant, yatırımcı ve yaşam tarzı gurusu Tim Ferriss, Amerikan DJ 3LAU, Adam Goldberg’den Standard Crypto ve diğerleri katıldı. 

Katy Hawn: OpenSea, non-fungible tokenlerin eBay ve Amazon’u!

Duyuru, OpenSea’nın sanat eserleri, sanal arazi parselleri ve Blockchain’lerde doğrulanabilen benzersiz kriptografik özelliklere sahip koleksiyon parçaları gibi NFT’lerin popülaritesinin patlaması arasında büyük bir büyüme yaşadığı için geliyor.  Startup, içerik oluşturucular, müzisyenler, sanatçılar, etkileyiciler ve oyuncular NFT’lere girdikçe işlem hacminin son altı ayda 100 katın üzerinde büyüdüğünü söylüyor. 

piyasa devleri bu kripto para projesine yatirim yapiyor 100x yapti 1 stq9QhtX

Pazardaki dijital ürün satışları, Ocak ayında 8 milyon dolardan Şubat ayında 95 milyon dolara yükseldi. Risk sermayesi şirketi genel ortağı Katy Hawn’a göre, A16z, OpenSea’yi non-fungible tokenlerin eBay ve Amazon’u olarak görüyor. Katy Hawn konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

OpenSea, NFT’leri aranabilir, kullanılabilir ve organize hale getirir. Ancak daha da ileri giderek, eBay ve Amazon’un yaptığı gibi tüm platformları bir araya getiren ve tüm taraflar arasındaki işlemleri kolaylaştıran bir pazar yeri sağlar. Bu kadar hızlı büyüyen bir alandaki bu tüketici katmanının önemi düşünüldüğünde, OpenSea’nın büyümesinin son altı ayda 100 kat büyüyen işlem hacmiyle çizelgelerin dışında olması şaşırtıcı değil.

Sıradaki içerik:

Piyasa Devleri, Bu Kripto Para Projesine Yatırım Yapıyor! 100x Yaptı