PES 2021’in fiyatsız versiyonu PES 2021 LITE çıktı

pes 2021in fiyatsiz versiyonu pes 2021 lite cikti k8kUc6Xh

pes 2021in fiyatsiz versiyonu pes 2021 lite cikti 0 hft397qJ

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Konami Digital Entertainment’ın yaptığı PES 2021’in fiyatsız versiyonu olan PES 2021 LITE çıkışını gerçekleştirdi.

PES 2021 LITE’ı şu anda Xbox One, PlayStation 4 ve PC üzerinde fiyatsız bir halde indirip oynayabilirsiniz. Geriye uyumluluk sistemi sayesinde yeni kuşak konsollarda da oyunu oynayabilirsiniz. Oyuna şu anda PlayStation Mağazası, Xbox Mağazası ve Steam üzerinden erişebilirsiniz.

Oyunun çıkış fragmanını ve tanıtım yazısını aşağıda bulabilirsiniz.

Tanıtım Yazısı

eFootball PES 2021 SEASON UPDATE’in fiyatsız oynanan sürümü artık indirilebilir. PES 2021 LITE’ı bugün indirerek myClub’da düş kadronuzu kurun, Matchday’de favori taraflarınızı destekleyin ve eFootball modunda e-spor mesleğinize başlayın!

FC Barcelona, FC Bayern München, Juventus ve Manchester United üzere PES partneri olan kulüplerin ve heyecan verici daha pek çok ekibin başına geçin!

  • Oyunun tam sürümündeki myClub bilgilerine LITE sürümünden erişilebilir ve birebir formda tam aykırısı de yapılabilir.
  • PES 2021 LITE, oyunun tam sürümüne sahip olan kullanıcılarla online maçlar oynamanıza imkan sağlar.
  • Ana Lig yalnızca PES 2021’in tam sürümünde mevcuttur. PES 2021 LITE’ta yer alan tüm modların tam listesi için resmi web sitesine göz atabilirsiniz.
  • Kimi kulüpler muhakkak modlarda mevcut değildir.
  • PES 2021 LITE’ta bütün eFootball modu karşılaşmaları mevcut değildir.
  • COVID-19’un devam eden tesiri sebebiyle gerçek hayattaki kimi futbol liglerinde ve/veya turnuvalarında ani kural değişiklikleri yaşanabilir. Bunun sonucunda oyundaki kurallar, gerçek hayattaki karşılıklarıyla kusursuz bir biçimde örtüşmeyebilir. Gelecek güncellemelerde evvelce haber verilmeden ligleri ve turnuvaları etkileyen öbür değişiklikler de yapılabilir.
etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

PES 2021’in fiyatsız versiyonu PES 2021 LITE çıktı