Overwatch’u, 4 Ocak’a kadar fiyatsız oynayabilirsiniz

overwatchu 4 ocaka kadar fiyatsiz oynayabilirsiniz g9La7Urj

overwatchu 4 ocaka kadar fiyatsiz oynayabilirsiniz 0 YCNmYK6O

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Blizzard’ın yaptığı 2016 yılında yayınlanan son periyodun tanınan çok oyunculu oyunlarından Overwatch, kısıtlı bir müddetliğine fiyatsız oldu.

Overwatch, bugünden itibaren 4 Ocak 2021’e kadar ücretiz bir formda oynanabiliyor. Ne yazık ki 4 Ocak’ta tekrardan fiyatlı olacak. Lakin 4 Ocak’a kadar oyunu satın almak isterseniz %50’lik bir indirim de tüm platformlarda bulunuyor. 

Oyunun fiyatsız versiyonunda oyundaki tüm karakterler açık olacak. Tıpkı zamanda aralarında Süratli Oyun, Özel Oyun ve Arcade’in de bulunduğu oyun modlarında 28 farklı haritayı keşfederek Overwatch’ın sunduğu her şeyi deneyimleyebileceksiniz. Oyunu fiyatsız olarak 4 Ocak’a kadar oynayabileceğiniz platformlar PC, Xbox ve Playstation.

Fiyatsız denemede oyuncular ayrıca düzey atlayabilecek, ganimet kutuları kazanabilecek, kahramanları için çeşitli şahsileştirme seçenekleri açabilecek ve oyunu tıpkı Blizzard ya da konsol hesabıyla almaları halinde deneme sırasında kaydettikleri tüm ilerlemeyi koruyabilecek

PC üzerinde fiyatsız sürüme buradan ulaşabilirsiniz.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Overwatch’u, 4 Ocak’a kadar fiyatsız oynayabilirsiniz