OPPO’dan Enteresan Dizaynlı Katlanabilir Telefon (Video)

oppodan enteresan dizaynli katlanabilir telefon video WK1U93hT

Kısa bir mühlet evvel “X 2021” isimli konsept katlanabilir telefonuyla tüketicilerin karşısına çıkan OPPO, bugün de katlanabilir telefon kategorisine bakış açısını gösteren yepisyeni bir modelin dizaynını sergiledi. Konsept telefonuna “Slide Phone” ismini veren Çinli şirket, modülerliği ön planda tutarak kullanıcılar için bugüne dek görmediğimiz bir tecrübe sunmayı amaçlıyor üzere görünüyor.

OPPO’nun yeni akıllı telefonu, başları karıştıracak düzeyde değişik bir dizayna sahip. Çünkü bu akıllı telefon, tam üç defa katlanıyor. Kullanıcılar, her katlamisima daha farklı bir tecrübe imkanıyla karşılaşıyorlar. Tümüyle açıldığında devasa bir ekrana sahip telefonun kapalı haldeyken yalnızca bir kredi kartı boyutunda olması, büyük telefon taşımak istemeyen tüketicilerin ilgisini çekmeyi kafaaracak üzere görünüyor.

OPPO Slide Phone’un genel tasarımı bu biçimde:

oppodan enteresan dizaynli katlanabilir telefon video 0 aqpgk966

OPPO’nun Japonya merkezli bir tasarım şirketi olan Nendo ile birlikte oluşturduğu tasarım, kullanıcıların üç ayrımlı boyutta ekranla müsabakalarını sağlıyor. Bu ekranlardan en küçüğü, bildirilerin, saatin ve öteki bildirimlerin görüntülenmesini sağlıyor. Orta boyuttaki ikinci kullanım durumuysa telefonun kamerasını kullanırken işe yarıyor. Kullanıcılar, en büyük ekranı kullanmak istediklerinde oyun oynayabiliyor, çoklu uygulama tecrübesi yaşayabiliyorlar.

OPPO katlanabilir telefon konseptinin 7 ayrımlı kullanım formu bulunuyor

oppodan enteresan dizaynli katlanabilir telefon video 1 HDELf3mR

OPPO Slide Phone, sahip olduğu menteşeler sayesinde tam 7 ayrımlı duruş durumuna sahip olabiliyor. Bu duruş durumlarının hepsi de gereğince kullanışlı değil. Fakat kullanıcılar, hayal güçlerinin el verdiği surece, bu telefonu farklı durumlarda kullanma imkanı yakalayabilirler. Bu arisima, OPPO’nun konsept olarak hazırlisimığı katlanabilir ekranlı telefonuyla ilgili ne tıp planlar içinde olduğu bilinmiyor. Şirket, böylesi bir eseri kullanıcıların beğenisine sunabileceği üzere, bu konsepti tarihin tozlu raflarına da gömebilir.

OPPO Slide Phone için hazırlanan tanıtım görüntüsü

Sıradaki içerik:

OPPO’dan Enteresan Dizaynlı Katlanabilir Telefon (Video)