Oppo Reno5 Pro + renk değiştirebilir art yüzey ile gelebilir

oppo reno5 pro renk degistirebilir art yuzey ile gelebilir Ospfamtq

oppo reno5 pro renk degistirebilir art yuzey ile gelebilir 0 8zkkvsJE

10 Aralık’ta duyurulacak olan Oppo Reno5 serisi için geri sayım sürerken, ailenin zirve modeli Oppo Reno5 Pro + ile ilgili değerli ayrıntılar paylaşıldı. Sızdırılan bilgilere nazaran Oppo Reno5 Pro + dünyanın elektrokromik camlı ve seri üretimi yapılan birinci akıllı telefonu olacak.

Oppo Reno5 Pro + elektrokromik cam sayesinde renk değiştirebilir

Elektrokromik cam, daha evvel akıllı telefon sanayisinde OnePlus’ın Concept One modelinde karşımıza çıkmıştı. Kameranın yer aldığı kısma elektrokromik cam uygulayan OnePlus, bu sayede kamera lenslerini gizleyebiliyordu.

Oppo’nun ise elektrokromik camı telefonun rengini değiştirmek için kullanacağı iddia ediliyor. Bu bağlamda Oppo Reno5 Pro + elektrokromik cam ile gelirse elektrokromik cam kullanılan birinci seri üretim akıllı telefon unvanı Oppo Reno5 Pro +’ın olacak.

oppo reno5 pro renk degistirebilir art yuzey ile gelebilir 1 ubtiqjcM

Snapdragon 865’ten güç alacak

Sızdırılan bilgilere nazaran Oppo Reno5 Pro+ Snapdragon 865 yonga setinden güç alacak. Kamera tarafında ise dörtlü heyetim ile geleceği söylenen telefonda; 50 MP çözünürlüklü bir Sony IMX7xx sensörü, 2x optik yakınlaştırma yapabilen 12 MP telefoto kamera, 16 MP ultra geniş açılı kamera ve ayrıntıları şimdi bilinmeyen dördüncü bir kamera sensörü daha yer alacak.

Oppo Reno5 Pro + modeli, 10 Aralık’ta Reno5 ve Reno5 Pro modelleriyle birlikte duyurulacak. Telefonların piyasaya sürüldüklerinde, Türkiye’de de satışa çıkması bekleniyor.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Oppo Reno5 Pro + renk değiştirebilir art yüzey ile gelebilir