OPPO Reno4 Mo Salah Edition Duyuruldu

oppo reno4 mo salah edition duyuruldu TKEuPy3T

Şirketlerin, birçok vakit eserlerinin tanıtımı için ünlü isimleri marka yüzü yaptıkları ya da reklamlarında kullandıklarını görüyoruz. Markalar tarafından tercih edilen adler, ekseriyetle reklamın ya da tanıtımın yapılacağı bölgeye ve ülkeye nazaran değişiklik gösterebiliyor.

Bu haberimizde size bahsedeceğimiz olay ise bir reklam ya da marka yüzü olmaktan biraz daha ötede bir şey olacak. Çinli akıllı telefon üreticisi OPPO ile Liverpool’un Mısırlı golcüsü Salah, bir müddettir şirketin Afrika ve Orta Doğu’daki telefonlarının reklamı için iş birliği içerisindeydi. OPPO ile Salah ortasındaki reklam iş birliği bir isimım öteye taşındı.

OPPO, Reno4 Mo Salah Edition’ı duyurdu

oppo reno4 mo salah edition duyuruldu 0 jgHjmAEV

OPPO, bir müddettir reklamlar için iş birliği yaptığı Salah’ı bu sefer direkt olarak cep telefonlarına taşıdı. Çinli akıllı telefon üreticisi, OPPO Reno4 Mo Salah Edition‘ı duyurdu. Pekala, Liverpool golcüsünün odak noktasına mekanleştirildiği Reno4’ün standart sürümünden bir ayrımı var mı?

Mo Salah Edition ile standart Reno4 ortasında donanımsal manada rastgele bir farklılık bulunmuyor. Telefon 6,4 inç OLED ekrana, Snapdragon 720G işlemciye ve VOOC 4.0 Flash Charge’a sahip. Asıl ayrım tasarım tarafında ortaya çıkıyor.

oppo reno4 mo salah edition duyuruldu 1

Görsellerden de görebileceğiniz üzere Reno4 Mo Salah Edition, koyu gri ve kırmızı renklere sahip. Telefonun art kapadığında Salah’ın imzası ve resmi bulunuyor. Aygıt, ayrıyeten içerisinde Salah’ın art plan görseli olduğu ColorOS 7.2’ye özel bir temayı da içerisinde barındırıyor.

8 GB RAM ve 128 GB dâhili depolama yerine sahip olan aygıt, 6.590 Mısır poundu (vergisiz 3.410 TL) fiyat etiketine sahip. Standart Reno4’ün ülkemizdeki satış fiyatı ise 3.800 TL civarından kafalıyor.

OPPO Reno4 Mo Salah Edition teknik özellikleri:

  • Ekran: 6,4 inç FHD+ AMOLED
  • İşlemci: Snapdragon 720G
  • RAM: 8 GB RAM
  • Art kamera: 48 MP + 8 MP + 2 MP + 2 MP
  • Ön kamera: 32 MP + 2 MP
  • Depolama: 128 GB
  • Batarya: 4015 mAh
  • İşletim sistemi: ColorOS 7.2

Sıradaki içerik:

OPPO Reno4 Mo Salah Edition Duyuruldu