OPPO Find X3 Pro’nun Render İmgeleri Yayınlandı

oppo find x3 pronun render imgeleri yayinlandi C1WeT2aS

Find X modelleriyle akıllı telefon bölümünde büyük bir muvaffakiyet elde eden OPPO, seride son olarak Find X2 modelini yayınlamıştı. Lakin OPPO, Find X2’yi uzun bir gecikmeyle mart ayında piyasaya sürmüştü. Son çıkan haberlere göreyse OPPO, yeni Find X3 modelini yakın vakitte tanıtarak ortisimaki süreyi kısaltmak istiyor.

Bugüne kisimar OPPO Find X3 hakkında epeyce az bilgi ortaya çıktı. Ama bugün yeni telefon serisinde alan alacak OPPO Find X3 Pro’nun render imajları, LetsGoDigital tarafından yayınlandı. Yayınlanan render manzaralarında OPPO Find X3’ün çok kıvrımlı ekranları en çok dikkat çeken nokta oldu.

OPPO Find X3 render manzaraları:

oppo find x3 pronun render imgeleri yayinlandi 0 SGNGQjme

Manzaralarda gözüktüğü üzere OPPO Find X3, kenarları art panele kadar uzanan bir kıvrımlı ekrana sahip olacak. Ekranın kenarları büsbütün kaplaması nedeniyle doğal olarak telefonun güç ve ses açma / kapama tuşları da ortadan kalkacak. Bununla birlikte akıllı telefon, ön kısımda gözüken bir kameraya mekan vermeyecek.

Lakin akıllı telefonda gözüken bir ön kamera olmaması, burada bir kamera olmayacağı manasına gelmiyor. OPPO, şayet bu render imgeleri doğruysa bizlere ekran altı kamera teknolojisine sahip bir akıllı telefon sunacak. Natürel bunların sırf render imajları olduğunu ve gerçeğe dönüşüp dönüşmeyeceğinin kesin olmisimığını hatırlatmakta yarar var.

oppo find x3 pronun render imgeleri yayinlandi 1 K9SO1eX2

Render imajlarına nazaran OPPO Find X3, art kısmında üç kamerisiman oluşan bir kamera kurulumunu barındıracak. Kamera heyetimi, OPPO Find X2’nin kamera konseyimi dizaynına benzeyecek. Suram içindeki kameralar da muhtemelen Find X2’nin kafaarılı kameralarının gelişmiş versiyonlarına konut sahipliği yapacak.

OPPO’nun tüm âlâ teknolojilerini tek bir telefonda birleştirdiği Find X serisi, bu özelliği nedeniyle yeni akıllı telefonuyla da dalda ses getirebilme potansiyeli taşıyor. Münasebetiyle üstte gördüğümüz render manzarasında alan alan teknolojilerin yeni OPPO Find X3’te de mekan alması epey muhtemel diyebiliriz.

Sıradaki içerik:

OPPO Find X3 Pro’nun Render İmgeleri Yayınlandı