OPPO A15s’in Tanıtım Afişi Ortaya Çıktı

oppo a15sin tanitim afisi ortaya cikti 8lV6yHwc

Son periyotların en çok dikkat çeken akıllı telefon üreticilerinden olan OPPO, bütçe dostu akıllı telefonu A15’i geçtiğimiz aylarda piyasaya sürmüştü. Uygun fiyatı ve özellikleriyle dikkat çeken bu telefonun akabinde Çinli üretici, yeni bir devam modelinin üzerinde çalışıyor.

Geçtiğimiz günlerde Malezya’nın SIRIM sertifikasyon sitesinde, sonrasında Singapur’un IMDA ve Avrupa’nın EEC sitelerinde görünen akıllı telefon için yeni bir tanıtım afişi ortaya çıktı. Sızıntı, OPPO’nun yeni bütçe dostu giriş düzeyi akıllı telefonunun genel dizaynını ve kimi temel özelliklerini gösteriyor.

OPPO A15s neler sunuyor?

oppo a15sin tanitim afisi ortaya cikti 0 d7FEVWWD

Tasarım manasında büyük kardeşi A15 ile emsal bir noktada buluşan OPPO A15s, reklam afişine nazaran 720 x 1600 piksel çözünürlüğü destekleyen 6,52 inçlik bir IPS LCD panel kullanıyor. Bu noktada bellek tarafındaysa A15s, 2 / 3 GB RAM ve 32 GB dahili depolama sunan bir evvelki modelden öne çıkarak 4 GB RAM ve 64 GB genişletilebilir depolamayı kullanıcılara sunuyor.

Tanıtım afişinde aygıta gücünü veren yonga setinden bahsedilmese de aygıtın, A15’tekine kıyasla daha güçlü bir yonga setine sahip olması bekleniyor. Kamera tarafındaysa A15 modelinde olduğu üzere 2 MP makro, 2 MP derinlik ve 13 MP ana kamera ile 5 MP’lik bir selfie kamerası aygıtta alan alabilir. Bataryanın ise 4.230 mAh düzeyinde olacağı kestirim ediliyor.

OPPO A15s’in fiyatı ya da ne vakit tanıtılacağı hakkında şimdilik rastgele bir bilgi bulunmuyor fakat OPPO’nun bu model için A15’tekiyle emsal bir fiyat siyaseti izlemesi beklenen görünüyor. Aygıta dair yeni ayrıntılar ortaya çıkarsa sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

OPPO A15s’in Tanıtım Afişi Ortaya Çıktı