OnePlus Nord SE’yle Gelmesi Beklenen 65 W Şarj Aleti Gözüktü

oneplus nord seyle gelmesi beklenen 65 w sarj aleti gozuktu

2020 yılı, akıllı telefon üreticisi OnePlus için hayli kıymetli bir yıldı. Şirket, bu yıl sırf amiral gemisi akıllı telefon üreticisi olmaktan çıkmış, orta segment kullanıcılara da hitap etmeye kafalamıştı. Birinci olarak temmuz ayında OnePlus Nord ile kafalayan bu serüven, geçtiğimiz ay tanıtılan Nord N100 ve N10 5G ile devam etmişti.

Son çıkan haberlere nazaran OnePlus, orta segment kullanıcılara 2021 yılında da hitap etmeye devam edecek. Şirketin 2021 yılında bu maksadında çıkaracağı birinci telefonsa OnePlus Nord SE modeli olacak. Telefon, tezlere nazaran 2021 yılının birinci çeyreğinde kullanıcılarıyla buluşacak.

OnePlus’ın 65 W süratli şarj takviyeli yeni şarj aleti ortaya çıktı:

oneplus nord seyle gelmesi beklenen 65 w sarj aleti gozuktu 0 Gc7nZmV5

OnePlus’ın tekrar tezli olmasını beklediğimiz OnePlus Nord SE, bugün TUV Rheinland’dan aldığı yeni bir sertifikayla karşımıza geldi. Sertifika, OnePlus’ın yeni bir şarj aygıtına aitti. Şirketin bu şarj aygıtı 65 W süratli şarj takviyesine sahip olarak gözüküyordu. Bu da gözleri OnePlus Nord SE’ye çevirdi.

TUV Rheinland’da yer alan ayrıntılara nazaran OnePlus’ın yeni şarj aleti hem 15 W hem de 65 W şarj takviyesine sahip olacak. Bu sertifikayla birlikte doğan yeni argümanlara göreyse OnePlus’ın yeni telefonu Nord SE, 65 W süratli şarj takviyesine sahip olacak. Ayrıyeten telefon, OnePlus Nord’a nazaran kimi iyileştirmelere de mesken sahipliği yapacak.

oneplus nord seyle gelmesi beklenen 65 w sarj aleti gozuktu 1 tKBtD9rc

OnePlus Nord SE, tezlere nazaran 4.500 mAh’lik bir bataryaya konut sahipliği yapacak. Telefonun işlemci kısmındaysa bizi yine Qualcomm’un Snapdragon 765G işlemcisi karşılayacak. Telefonun ekranı, sahip olacağı 90 Hz ekran tazeleme süratiyle hayli pürüzsüz bir tecrübe sunacak.

OnePlus’ın Nord SE’yi ne vakit tanıtacağına dair bir bilgi bulunmuyor. Lakin beklentiler şirketin yeni telefonunu mart ayında tanıyacağı tarafında. Ayrıyeten telefon, yeni OnePlus 9 serisiyle birlikte de tanıtılabilir. Çünkü OnePlus Nord’un da birinci etapta OnePlus 8 serisiyle tanıtılması planlanıyordu lakin COVID-19 bunun önüne geçmişti.

Sıradaki içerik:

OnePlus Nord SE’yle Gelmesi Beklenen 65 W Şarj Aleti Gözüktü