OnePlus 9’un Yeni Fotoğrafları Ortaya Çıktı

oneplus 9un yeni fotograflari ortaya cikti

Yeni yılın yaklaşmasıyla birlikte, 2021’de tanışacağımız yeni akıllı telefonlarla ilgili haberler ve sızıntılar da artmaya kafalisimı. Samsung ile birlikte 2021’in birinci aylarında yeni akıllı telefonlarını alıcıları ile buluşturacak üreticilerden biri de OnePlus.

OnePlus’ın mart ayında yeni telefonu OnePlus 9’u piyasaya sürmesi bekleniyor. Şimdiye kisimar OnePlus 9‘a ilişkin olduğu söylenen pek çok görselle karşılaştık ve gelen son fotoğraflar da şimdiye kadar gördüklerimizi takviyeler nitelikte.

OnePlus 8T dizaynına emsal, ince çerçeveli bir tasarım:

oneplus 9un yeni fotograflari ortaya cikti 0 f2FhJ8wg

PhoneArena’nın paylaştığı ve isimsiz bir kaynaktan edindiklerini belirttikleri fotoğraflarda, telefonun dizaynının tüm detaylarını görmek mümkün. Fotoğraflarda gördüğümüz gümüş rengi OnePlus 9’un art dizaynında son Oppo akıllı telefonlarda gördüklerimize misal bir art kamera modülü göze çarpıyor.

LED flaşa ek olarak iki büyük sensör ve çok daha küçük bir üçüncü kameraya sahip olduğu görülen kamera modülünde, ‘Ultra Shot‘ ismi de yer alıyor lakin kesin dizaynda bunun olup olmayacağı kesin değil. Daha evvel OnePlus 8T üzere modellerde bunun yerine kamera özellikleri yazılmıştı, emsal bir isimım OnePlus 9 için de atılabilir üzere görünüyor.

4e53d881disim8b984160b38fb81847fc1de9f99c0

Telefonun ön tarafına göz attığımızdaysa, ince çerçeveli, 6.55 inçlik bir ekran görüyoruz. Tasarım açısından OnePlus 8T’ye hayli benzeyen OnePlus 9, tasarım açısından büyük bir yenilik sunmayacak üzere görünüyor.

Telefona yandan kısa bir bakış attığımızdaysa alüminyum olması çok mümkün görünen ince bir çerçeve görüyoruz. Telefonun üst kısmında mikrofon, alt kısmında ise hoparlör ve USB Type-C irtibat girişi yer alıyor.

Sıradaki içerik:

OnePlus 9’un Yeni Fotoğrafları Ortaya Çıktı