OnePlus 9 Model Numaraları ve Özellikleri Aşikâr Oldu

oneplus 9 model numaralari ve ozellikleri asik r oldu aypHu22v

Apple, Samsung, Huawei üzere büyük akıllı telefon üreticilerinin çıkardığı akıllı telefonlara karşı yarışabilecek seviyede ve başkalarına nazaran nispeten daha küçük bir firma olan OnePlus, amiral gemisi katili akıllı telefonlarıyla sağlam bir kitle edinmiş durumda. Şu anda OnePlus 8 serisini kullanıcıların beğenisine sunan şirketin önümüzdeki sene çıkaracağı yeni akıllı telefon serisiyle ilgili bilgiler gelmeye başladı. 

Ortaya çıkan yeni bilgilere nazaran “Lemonisime” kod ismine sahip OnePlus 9 serisi yeni akıllı telefonlar, 3 farklı modelle gelecek. OnePlus 8 serisinde bulunan 2 modelin tersine OnePlus 9, OnePlus 9 Pro ve bu iki aygıttan daha güçlü bir model ismiyle çıkacak akıllı telefonların kod isimları da ortaya çıktı. Yeni çıkacak telefonların giriş düzeyi modeli olacak OnePlus 9; LE2110 kod isimına, orta düzey olacak OnePlus 9 Pro; LE2117, LE2119 ve LE2120 kod isimlarına (modelin farklı bölgelerde ayrımlı özelliklerle satışa sunulacağı düşünülüyor) ve en üst düzeyi olması beklenen ve ismi şimdi bilinmeyen telefonun ise LE2127 kod isimına sahip olduğu biliniyor. Bu model, şirketin genelde daha sonra çıkardığı T serisine ilişkin bir aygıt da olabilir, lakin OnePlus’ın yesyeni bir modelle de karşımıza çıkma ihtimali bulunuyor.

oneplus 9 model numaralari ve ozellikleri asik r oldu 0 V9hz2Wvg

OnePlus, öbür akıllı telefon üreticilerine ayak uyduracak

Son yıllarda her bölümden akıllı telefon kullanıcısına hitap etmek için akıllı telefon üreticilerinin her serisinde birden ayrımlı model çıkardığını görüyoruz. Huawei, Apple, Samsung üzere devlerin de uyguladığı bu taktik, görünen o ki OnePlus aygıtları için de geçerli olacak.

OnePlus 9 hangi özelliklere sahip olacak?

Yayınlanan rapora nazaran OnePlus 9 serisi, gücünü Qualcomm Snapdragon 875 yonga setinden alacak. Orta – üst kısmında kamera alan yer 144 HZ AMOLED bir ekranla gelmesi beklenen telefonun 65 W kablolu şarjın yanı sıra 40 W kablosuz şarjı da desteklemesi bekleniyor. 

6isim046d2578d3706939ec7b42ab8668ac3681544

OnePlus 9 serisi ne vakit tanıtılacak?

OnePlus’ın yeni telefonlarına ilişkin kod isimları ortaya çıkmış olsa da bunun dışında ayrıntılı bir bilgi şimdi yok. Mart 2021’de piyasaya sürülmesi beklenen akıllı telefonların farklı fiyat aralıklarındaki modellerle daha fazla ilgi çekeceği düşünülüyor. 

Sıradaki içerik:

OnePlus 9 Model Numaraları ve Özellikleri Aşikâr Oldu