OnePlus 8T’nin Resmi Render Görselleri Yayınlandı

oneplus 8tnin resmi render gorselleri yayinlandi h2nzDMrp

Ürettiği akıllı telefonlarla kullanıcıların memnuniyetini kazanmayı kafaaran Çinli üretici OnePlus, 14 Ekim’de yeni OnePlus 8T akıllı telefonunu piyasaya sürecek. 17 saniyelik resmi bir görüntüyle kısa mühlet evvel tanıtılan OnePlus 8T, artık de JD.com’da aygıtın tüm detaylarını göreceğimiz resmi render görselleriyle karşımıza çıktı.

oneplus 8tnin resmi render gorselleri yayinlandi 0 qXhTqpOL

Yayınlanan bu görseller OnePlus 8T’nin nasıl görüneceğini bizlere doğrularken, aygıtın özellikleri hakkında da yeni bilgileri bizlerle buluşturdu. OnePlus, 8T’de bir evvelki modeli OnePlus 8’in tersine eğimli değil düz bir OLED ekranla karşımıza gelecek. 120 Hz yenileme suratına sahip olan bu ekrana ek olarak telefonda 65 W süratli şarj takviyesi, dört art kamera ve hafif ince bir gövde dikkat çekiyor. 

oneplus 8tnin resmi render gorselleri yayinlandi 1 WvrAHBNf

OnePlus 8T ile ilgili açıklama yapan OnePlus’ın kurucu ortağı ve CEO’su Pete Lau, telefonun 188 gram yükünde ve 8,4 mm kalınlığında olacağını açıklayan bir fotoğraf yayınlisimı. 

OnePlus 8T’nin fiyatı

oneplus 8tnin resmi render gorselleri yayinlandi 2 1LbsGhUm

OnePlus 8T’nin resmi fiyatı şimdi açıklanmisimı, lakin bir perakendecide ortaya çıkan bilgilere nazaran telefonun 550 Euro ile 750 Euro ortasında bir fiyata sahip olacağı bildirildi. Elbette telefonun net fiyatını öğrenmek için 14 Ekim Çarşamba gününe kisimar beklememiz gerekiyor.

Pekala sizler OnePlus 8T’nin dizaynını nasıl buldunuz? Sizce OnePlus, yeniden “amiral gemisi katili” diyebileceğimiz bir telefon çıkarmış mıdır? Fikirlerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Sıradaki içerik:

OnePlus 8T’nin Resmi Render Görselleri Yayınlandı