OnePlus 8T’nin Canlı Duvar Kağıtları APK Olarak Yayınlandı

oneplus 8tnin canli duvar kagitlari apk olarak yayinlandi cceQc43A

Son periyotların tanınan teknoloji şirketlerinden OnePlus, 14 Ekim‘de düzenleyeceği bir aktiflikte yeni akıllı telefonu 8T’yi duyuracak. Bugüne dek ortaya çıkan bilgiler, telefonun tüm özelliklerini zati açığa çıkarmış durumda. Şimdiyse bu durum biraz daha uç noktalara taşındı. XDA kullanıcılarından linuxct, OnePlus 8T’nin sahip olduğu tüm canlı duvar kağıtlarını, Android ekosistemi için bir paket halinde yayınladı.

Canlı duvar kağıtları, pek çok tüketici tarafından sevilerek kullanılıyor. OnePlus 8T için hazırlanan canlı duvar kağıtları da pek çok tüketicinin güzeline gidecek üzere görünüyor. Üstelik telefonu yalnızca OnePlus olan tüketiciler değil, Android 8.0 Oreo ve üzeri sürümlerde çalışan rastgele bir akıllı telefona sahip olan tüketiciler tarafından da tecrübeleniyor. Lakin telefonunuzun performansı gereğince yeterli değilse, bu canlı duvar kağıtlarını en kaliteli haliyle kullanamayacağınızı peşinen belirtelim.

oneplus 8tnin canli duvar kagitlari apk olarak yayinlandi 0 WFmvY8hc

Webtekno takımı olarak sizlere, daha öncelerde de ayrımlı telefonlara ilişkin duvar kağıtlarını aktarmıştık. Bu duvar kağıtlarının pek birçok bulut üzerinden paylaşılmıştı. Fakat OnePlus 8T’nin canlı duvar kağıtları bir APK olarak yayınlandı. Yani bu telefona ilişkin duvar kağıtlarını kullanabilmek için telefonunuza üçüncü taraf bir kaynaktan uygulama yüklemeniz gerekiyor. Kelam konusu uygulamaya, burisima bulunan ilişkiyi kullanarak ulaşabiliyorsunuz.

linuxct, derlemeyi kafaardığı canlı duvar kağıtlarının nasıl göründüğünü de Twitter üzerinden paylaştı. Yapılan paylaşımlara ve bu paylaşıma gelen yorumlara baktığımızda, canlı duvar kağıtlarının epeyce akıcı bir formda çalıştığını görüyoruz. Fakat az evvel de belirttiğimiz üzere bu canlı duvar kağıtlarını kaliteli bir biçimde kullanabilmenizin en değerli koşulu, telefonunuzun OpenGL performansı

OnePlus 8T’nin canlı duvar kağıtları, ayrımlı bir telefonda işte bu türlü görünüyor

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

OnePlus 8T’nin Canlı Duvar Kağıtları APK Olarak Yayınlandı