Mobil

OnePlus 8T 65 Watt Süratli Şarj Dayanağıyla Gelecek

Çinli teknoloji üreticisi OnePlus, yaklaşmakta olan yeni telefonu 8T için dikkat çeken bir açıklama yaptı. Şirketin Twitter hesabından yapılan açıklamalarda, yeni telefonun sahip olacağı süratli şarj teknolojisine vurgu yapıldı. Buna nazaran OnePlus 8T, yalnızca 15 dakikalık şarj ile bir günlük kullanım imkanı sunacak.

OnePlus yetkilileri, yeni akıllı telefonlarında “Warp Charge 65” adli yeni bir standardın kullanılacağını söylüyor. Isminden da anlaşılabileceği üzere bu standart, akıllı telefonlara 65 watt süratli şarj takviyesi sunacak. OnePlus tarafından yapılan açıklamalar, 8T’nin çok argümanlı olacağının açık bir göstergesi olarak karşımıza çıkıyor.

oneplus 8t 65 watt suratli sarj dayanagiyla gelecek 0 cbs5rgF4

OnePlus grubu, Twitter’daki paylaşımında epey dikkat çeken cümleler kuruyor. “Kendi limitlerimizi kırdık, artık sizinkini kıracağız…” üzere argümanlı sözcüklerle karşımıza çıkan takım, yeni akıllı telefonundan çok umutlu görünüyor. Elbette bu telefonun 65 watt süratli şarj takviyesine sahip olacak olması, OnePlus’ı olduğu kisimar OnePlus hayranlarını da heyecanlandıracak üzere görünüyor.

OnePlus 8T’nin 65 watt süratli şarj takviyesine sahip olacak olması, bu telefonun benzerlerine kıyasla daha çok ısınacağı manasına geliyor. Fakat bu hususta bir tahlil geliştirdiklerini söyleyen OnePlus grubu, 8T’nin 12 sıcaklık sensörünün bulunduğu yeni bir ısı yayma sistemiyle geleceğini söz ediyor. Bu sistemin ne kisimar sağlıklı olduğu, telefonun duyurulmasından sonra anlaşılacak.

oneplus 8t 65 watt suratli sarj dayanagiyla gelecek 1 NJAj1ukm

OnePlus 8T’nin teknik özellikleri tam manasıyla bilinmiyor. Fakat geliştirici takım, telefonun ekranının 120 Hz tazeleme oranına sahip olacağını açıkladı. Bununla birlikte beklentiler, 8T’nin Snapdragon 865’ten güç alacağı, 8 GB RAM ve 128 GB de depolama yerı kombinasyonuyla geleceği tarafında. Şirket, 14 Ekim‘de düzenleyeceği bir aktiflikle 8T’nin tüm ayrıntılarını ve fiyatını açıklamış olacak.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu