Önemli Gelişme: Türkiye Avrupa’nın Kripto Para Lideri Oldu!

onemli gelisme turkiye avrupanin kripto para lideri oldu gr3vtRDM

Son araştırmalara ve verilere göre, Türkiye kripto para kullanımında Avrupa birincisi oldu. Global çapta ise Türkiye en çok kripto para birimi kullanılan ülkeler arasında dünya dördüncüsü oldu.

Avrupa’nın en fazla kripto para birimi kullanan ülkesi Türkiye oldu!

Türkiye, Bitcoin ve altcoin piyasasında önemli bir yere sahip. Dünya Ekonomik Forumu tarafından yapılan araştırmada bunu doğrular nitelikte. Son araştırmalara göre Türkiye, vatandaşlarının yoğun kripto para birimi kullanımıyla Avrupa birincisi oldu. Son verilere göre, Türkiye nüfusuna kıyasla en çok kripto para birimi kullanan Avrupa ülkesi. Küresel veriler incelendiğinde ise Türkiye kripto para kullanımında dünya dördüncüsü ünvanına sahip.

onemli gelisme turkiye avrupanin kripto para lideri oldu 0

Son verilerle Bitcoin ve altcoin kullanımında dünya liderliği Afrika’nın kalbi olan Nijerya’da. Vietnam ve Filipinler ise kripto para kullanımında dünyada sırasıyla ikinci ve üçüncülüğe sahip. Kripto paralar, Afrika ve Asya ülkelerinde yoğun talep görüyor. Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, Bitcoin ve altcoin’ler Türkiye’de de yoğun ilgi gören yatırım araçları arasında. Ayrıca kısa süre önce Türkiye’de, “kripto para” aramaları zirveleri gördü. Bu durumda, Türklerin kripto paralara olan ilgisini gözler önüne seriyor.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Önemli Gelişme: Türkiye Avrupa’nın Kripto Para Lideri Oldu!