Ödüllü oyun Prison Architect, GOG üzerinde fiyatsız

odullu oyun prison architect gog uzerinde fiyatsiz U6lHYqSv

odullu oyun prison architect gog uzerinde fiyatsiz 0 CbXcTYXH

Yayıncılığını Paradox Interactive’in yaptığı, geliştiriciliğini ise Introversion Software, Double Eleven ve Tag Games’in birlikte yaptığı Prison Architect, hem çıktığı yılın hem de genel olarak bağımsız oyun dünyasının kıymetli isimlerinden birisi. 

CD Projekt Red’in Epic Games ve Steam biçimindeki dijital oyun platformu olan GOG üzerinde Prison Architect, fiyatsız olarak veriliyor. Lakin muhakkak bir müddetliğine olduğunu unutmayın. Oyun 19 Aralık 17.00’a kadar fiyatsız. O vakte kadar hesabınıza eklerseniz oyun büsbütün sizin olacak. Farklı oyunları oynamayı seviyorsanız kaçırmayın. Oyunun Steam’deki kıymeti 50 TL.

Buraya tıklayarak oyunun fiyatsız olarak verildiği sayfaya ulaşabilirsiniz. Ayrıyeten platformda şu anda indirimler de mevcut fakat dolar üzerinden satıldığı için bizim için pek de uygun fiyatlar bulunmuyor. Prison Architect’in tanıtım yazısını ve fragmanını aşağıda bulabiirsiniz.

Tanıtım Yazısı

Beğenilen Geldiniz Hapishane Müdürleri!

Dünyanın en amansız mahkumlarıyla fakat dünyanın en amansız Hapishane Müdürü başa çıkabilir. Prison Architect’te bir cezaevi tasarla ve bu cezaevini şahsileştirip geliştir.

Özelleştirilmiş Bir Mahpus Hayatı

Yaptığın kaynak dağıtımıyla tesisinde işleyişi optimum hale getir fakat mahkumların hareketlerini fazla kısıtlamamaya dikkat et ki su baskını, yangın, arbede yahut geniş çaplı bir isyana karşı hazırlıklı ol.

Yatırım Yap, Yeniliklere İmza At

Hibe müracaatlarıyla hükümet takviyesinden yararlan ve aldığın fonları hastalıkla gayret, çete faaliyetlerini tedbire, dava takibi üzere farklı alanlarda kullan!

İdare ve İşçi

Silahlı gardiyanlar, psikologlar, tabipler, avukatlar ve muhbirler de dahil birinci sınıf işçinin takviyesiyle hapishaneni *büyük oranda* etik prensiplerine uygun ve inançlı bir yer haline getir.

Tutukluya Özel Düzenlemeler

Her bir tutuklunun hata evrakına uygun formda özel gelişim programları, çalışma planları ve ıslah atölyeleri hazırlaman gerek.

Kaçış Resti

Kaçış Modunda büyük risk almaktan korkma, kendi harika azamî güvenlikli hapishanenden kaçmayı dene yahut Çevrimiçi modda öbür oyuncular tarafından inşa edilmiş 12.000 hapishanenin birini seç ve o hapishaneden firar etmeye çalış. Muhafazalı alan modunda hapishaneni hiçbir sınırlama olmadan, adeta bir imparatorluk üzere genişlet.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Ödüllü oyun Prison Architect, GOG üzerinde fiyatsız