Nokia suya sağlam yeni kablosuz kulaklığını duyurdu

nokia suya saglam yeni kablosuz kulakligini duyurdu LMZwn41g

nokia suya saglam yeni kablosuz kulakligini duyurdu 0 H5ucnieA

Nokia, yağmurda dolaşmayı sevenlere hitap edecek yeni bir kablosuz kulaklık çıkardı. Nokia BH-405 olarak isimlendirilen aygıt IPX7 standardında muhafazaya sahip. Yani 1 metre derinlikte suda 30 dakikaya kadar dayanabiliyor.

Nokia BH-405’te Bluetooth 5.0 teknolojisi ve süratli temas özelliği var. Şarj kutusunun batarya kapasitesi 600 mAh. Bu da kulaklıklara 35 saate kadar pil ömrü sağlayabiliyor. Şarj süreci USB Type-C temas noktası üzerinden gerçekleşiyor.

nokia suya saglam yeni kablosuz kulakligini duyurdu 1 LvyV17bk

Fiyat etiketi de açıklandı

Kulaklıklar 6 mm grafen şoförlere sahip. Bunun yanında AAC kodek bileşeni sayesinde yüksek kaliteli ses tecrübesi sunduklarını belirtelim. Ayrıyeten gelen aramaları yanıtlamanıza ve müziği denetim etmenize imkan sağlayan el hareketlerini de destekliyorlar.

Karbon Siyahı, Kar Beyazı ve Mavi olmak üzere üç renk seçeneği olan Nokia BH-405 şu an yalnızca Çin’de 45 dolar fiyat etiketiyle satılıyor. Lakin şirketin memleketler arası pazara yönelik siyasetini göz önünde bulundurarak, yeni kablosuz kulaklığın yakında öbür ülkelerde de piyasaya sürülmesini bekleyebiliriz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Nokia suya sağlam yeni kablosuz kulaklığını duyurdu