Mobil

Nokia 9.3 PureView’in Cep Yakacak Fiyatı Açığa Çıktı

HMD Küresel, bir müddettir Nokia markalı yeni telefonu 9.3 PureView üzerinde çalışmalarını devam ettiriyor. Bu yılın son çeyreğinde piyasaya sürülmesi beklenen telefonla ilgili sızıntılar devam ederken gelen son bilgiler, bu telefonun fiyatını ortaya koyuyor. Şayet bu argümanlar doğruysa, Nokia 9.3 PureView’in cep yakacağını söyleyebiliriz.

Nokia 9.3 PureView’in birtakım teknik özellikleri çoktan ortaya çıktı. Bu bağlamda dillendirilen özellikler ortasında Qualcomm’un Snapdragon 865 işlemcisi, ekran altına gömülü ön kamera, 120 Hz tazeleme sunan ekran ve 5’li kamera heyetimi bulunuyor. Twitter’da Nokia paylaşımları yapan bir hesabın son argümanlarına göreyse bu telefonun fiyatının en az 800 euro, yani vergisiz olarak yaklaşık 7.200 TL olacağı tabir ediliyor. Bu dudak uçuklatan fiyatın ne kisimar gerçek olduğunu vakit gösterecek.

nokia 93 pureviewin cep yakacak fiyati aciga cikti 0

Teknik eleştirmenler, yaklaşmakta olan Nokia 9.3 PureView’de 8 GB’ye kadar RAM, 256 GB’ye kisimar da depolama yerının olacağını düşünüyorlar. Ayrıyeten bu telefonun 108 MP çözünürlük sunan bir ana art kamerasının olacağı dillendiriliyor. Şu an için kaç watt süratli şarj dayanağına sahip olacağı bilinmeyen 5.000 mAh kapasiteli bir bataryasının bulunacağı söylenen telefon, teknik özellikleriyle tüketicileri mutlu edecek üzere görünüyor.

HMD Küresel, yaklaşmakta olan amiral gemisi telefonunun çıkış tarihi ile ilgili net bir açıklama yapmisimı. Lakin telefonun çalışmalarının tamamlandığı, lansman için gün adetldığı sugötürmez bir gerçek. HMD Küresel tarafından düzenlenecek aktiflik, bu akıllı telefonu tüm detaylarıyla birlikte gün yüzüne çıkarmış olacak. 

nokia 93 pureviewin cep yakacak fiyati aciga cikti 1 WlJlPJ8g

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu