Nissan Qashqai Midnight Edition satışa sunuldu: İşte fiyatı ve özellikleri

nissan qashqai midnight edition satisa sunuldu iste fiyati ve ozellikleri XAnPwH4V

nissan qashqai midnight edition satisa sunuldu iste fiyati ve ozellikleri 0

Nissan Qashqai‘nin yeni jenerasyonuyla ilgili çalışmalar sürerken aktüel modelin özel donanımlara sahip Midnight Edition versiyonu satışa sunuldu. Tasarım değişiklikleri ve ek donanımlarıyla dikkat çeken Qashqai Midnight Edition fiyatı 364.900 TL‘den başlıyor.

Nissan Türkiye, Kuzey Afrika ve BDT Genel Müdürü Emre Doğueri’nin verdiği bilgiye nazaran Nissan Qashqai Midnight Edition’da siyah V-Motion ızgara, karartılmış ön farlar, 19 inç çaplı siyah alaşımlı jantlar, siyah tavan rayları, Alcantara koltuklar ve siyah ayna kapakları üzere farklı ayrıntılar dikkat çekiyor.

nissan qashqai midnight edition satisa sunuldu iste fiyati ve ozellikleri 1 OW8dJCZb

Bu değişikliklerin yanı sıra Nissan Qashqai Midnight Edition’da karartılmış stoplar, ön ve art siyah ekler, siyah hava kanalı çerçeveleri, siyah tavan ve A sütunu döşemesi, Midnight Edition kapı basamakları üzere özellikler de sunuluyor. Teknoloji tarafında ise Nissan Qashqai Midnight Edition, akıllı çarpışma tedbire sistemi, akıllı otomatik uzun far asistanı, akıllı anahtar üzere birçok Nissan Intelligent Mobility özelliğiyle de inançlı ve konforlu bir sürüş tecrübesi sunmaya devam ediyor.

Nissan Qashqai Midnight Edition akaryakıtlı veya dizel motor ile 7 ileri çift kavramalı DCT şanzıman kombinasyonuyla tercih edilebilecek. Qashqai Midnight Edition’ın akaryakıtlı versiyondaki başlangıç fiyatı 364.900 TL olarak açıklanırken, dizel modele ise 384.400 TL başlangıç fiyatı biçilmiş.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Nissan Qashqai Midnight Edition satışa sunuldu: İşte fiyatı ve özellikleri