Netflix’in yeni Türk sineması Azizler’den fragman paylaşıldı

netflixin yeni turk sinemasi azizlerden fragman paylasildi IsrzzHr4

netflixin yeni turk sinemasi azizlerden fragman paylasildi 0

Yalnızca platformu erişime açmakla kalmayıp ayrıyeten Türkiye’ye özel içerikler de hazırlayan Netflix’in yeni Türk sineması Azizler’den yeni bir fragman paylaşıldı.

Berkun Oya‘nın senaristliğini üstlendiği, Yağmur Taylan ve Durul Taylan’ın yönettiği dram güldürü sineması Sevgililer, 8 Ocak’ta Netflix’te yayınlanacak. Sinemanın oyuncu takımında Engin Günaydın, Haluk Bilginer, Binnur Kaya, Öner Erkan, Fatih Artman ve İrem Sak üzere birbirinden başarılı isimler bulunuyor.

Sinemanın Netflix sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Bahsi geçen fragmanı ve sinemanın konusunu aşağıda bulabilirsiniz.

Konusu

Sevgililer, varoluşsal bir kriz yaşayan Yüce’nin hikayesini anlatıyor. Gençlik yıllarının artık sonuna gelen Aziz, hayatından hiç şad değildir. Yıllardır sevmediği bir işte çalışmaktadır ve gençliğinde kendisi için kurduğu mesleksel hayallerden epeyce uzaktır. Sevgilisi Burcu ile dört yıldır süren bağının ise artık sonlanması gerektiğini fark eder… Yalnız kalmaya, kendisiyle vakit geçirmeye, özgürleşmeye duyduğu gereksinim her geçen gün artmaktadır. Sonunda, en çaresiz anında, karşısına beklenmedik bir fırsat çıkar lakin Muhterem’in tehlikeli bir palavra söylemesi ve bu palavrası sürdürmesi gerektirmektedir. Katlanmak zorunda kalacağı sonuçlar, Muhterem’in hayatını tamamen değiştirecektir.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Netflix’in yeni Türk sineması Azizler’den fragman paylaşıldı