Netflix’in tanınan sineması Extraction, kendi sinema kainatına sahip olacak

netflixin taninan sinemasi extraction kendi sinema kainatina sahip olacak ZcnbWw3e

netflixin taninan sinemasi extraction kendi sinema kainatina sahip olacak 0 IBhXNyRf

Marvel Sinematik Evreni’ndeki Thor karakterini canlandırması ile daha çok tanınan Chris Hemworth’ün başrolünde olduğu aksiyon filmi Extraction’ın yaratıcıları Russo Kardeşler, Extraction ile ilgili yeni bir haber paylaştı.

Marvel evrenindeki Avengers Infinity War ve Avengers Endgame sinemalarını yöneten Russo Kardeşler, bu yıl yayınlanan Netflix sineması Extraction’ın kendine ilişkin bir sinema cihanına sahip olacağını açıkladılar. Kainatın içerisindeki başka sinemalarda hem Extraction sinemasında gördüğümüz birtakım karakterlere ilişkin sinemaları hem de yeni karakterlere ilişkin sinemaları göreceğiz. Hem geçmişteki olayları hem de gelecekteki olayları bu kozmosta göreceğiz.

Ayrıyeten Extraction 2 için de bir güncelleme yapıldı. Chris Hemsworth’ün ziyadesiyle ağır olması sebebiyle sinemanın çekimleri 2021’in sonbahar aylarında başlayacak şayet bir ertelenme yaşanmazsa. Yani 2022 yılında Extraction 2’yi göreceğiz. Extraction 2 çıkana kadar bu kozmosa ilişkin öbür üretimleri görüp göremeyeceğimiz konusunda ise rastgele bir açıklama yapılmadı. 

Extraction’ın birinci sinemasını şu anda Netflix üzerinde bulabilirsiniz. Genel oalrak ortalama yorumlar alan sinema, aksiyon sahneleri ile dikkat çekiyor.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Netflix’in tanınan sineması Extraction, kendi sinema kainatına sahip olacak