Netflix’in en yüksek bütçeli sineması olan The Gray Man’in çekimleri Ocak’ta başlıyor

netflixin en yuksek butceli sinemasi olan the gray manin cekimleri ocakta basliyor AuYcTizS

netflixin en yuksek butceli sinemasi olan the gray manin cekimleri ocakta basliyor 0 2z3l6Hsc

En son Avengers: Infinity War ve Endgame ile düzgünce popülerleşen Russo Kardeşler’in Extraction sinemasından sonra Netflix’teki yeni projesi The Gray Man’in çekim tarihi açıklandı.

Geçtiğimiz aylarda duyurulan The Gray Man isimli sinema, 2009 yılında tıpkı isim ile yayınlanan Mark Greaney’nin kitabından uyarlanacak ve iki casus ortasındaki kıssaya odaklanacak. Ayrıyeten sinemanın konusu ile ilgili paylaşılan bir ayrıntı ise öykünün Marvel kozmosunun en güzel sinemalarından biri olan Captain America: Winter Soldier sinemasının gerçek hayata uyarlanmış versiyonu olacağı tarafında. Captain America: Winter Soldier, Russo Kardeşler’in Marvel cihanında yönettiği birinci sinema.

Sinema duyurulduğunda, bu sinemanın ilişkin olacağı bir cihan yaratılacağı ve serinin markalaştırılacağı söylenmişti. Russo Kardeşler, Ryan Gosling’in karakteri etrafında şekillenen bir cihan kurmak istediklerini söylemişlerdi. Kısaca bu sinema için Ryan Gosling’in karakterinin ana karakter olacağını söyleyebiliriz. The Gray Man’in çekimleri ise önümüzdeki ay başlayacak. Yayın tarihi bilinmiyor.

Sinemanın bütçesinin ise 200 milyonu geçeceği düşünülüyor ve bu sayı ile birlikte sinema, Netflix’in en yüksek bütçeli sineması pozisyonuna geliyor. The Gray Man sineması ile birinciliği paylaşan bir sinema var o da Ryan Reynolds, Dwayne Johnson ve Gal Gadot’un oynadığı Red Notice sineması.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Netflix’in en yüksek bütçeli sineması olan The Gray Man’in çekimleri Ocak’ta başlıyor