Netflix’in “2020 Bit Artık” isimli imalinden birinci fragman yayınlandı

netflixin 2020 bit artik isimli imalinden birinci fragman yayinlandi f98iz3Fj

netflixin 2020 bit artik isimli imalinden birinci fragman yayinlandi 0 LzSNKpPU

Geçtiğimiz haftalarda Black Mirror’ın yaratıcısı Charlie Brooker, 2020 hakkında bir uydurma belgesel hazırlayacağını, yani mockumentary hazırlayacağını açıklamıştı. Geçtiğimiz saatlerde de bu üretimin birinci fragmanı paylaşıldı.

27 Aralık’ta Netflix üzerinden yayınlanacak olan üretimin Türkçe ismi, 2020’nin birinci kötülükleri başladığında Twitter’da tanınan olan “2020 Bit Artık” kalıbından geliyor. Üretimin özgün ismi ise “Death to 2020”. Dizinin yaratıcılığını, Black Mirror’ın yaratıcısı Charlie Brooker üstleniyor. 

Güldürü tipinde düzmece belgesel biçiminde olacak olan üretimin oyuncu takımında ise  Hugh Grant, Samuel L. Jackson, Lisa Kudrow, Cristin Milioti, Joe Keery, Leslie Jones, Kumail Nanjiani, Tracey Ullman ve Samson Kayo üzere isimler bulunuyor. Yayınlanan birinci fragmanı aşağıda bulabilirsiniz.

Bu yıl yaşananlar bugüne kadar hiç anlatılmamıştı. Artık son günlere girdiğimize nazaran anlatmanın tam vakti. “Black Mirror”ın yaratıcılarından hepimizin bitmesi için can attığımız yıla güldürü penceresinden bir bakış.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Netflix’in “2020 Bit Artık” isimli imalinden birinci fragman yayınlandı