Netflix, Witcher animesinin logosunu paylaştı: Nightmare of the Wolf

netflix witcher animesinin logosunu paylasti nightmare of the wolf w1wqvCGt

netflix witcher animesinin logosunu paylasti nightmare of the wolf 0 28NPqSJL

Fantastik edebiyat ve oyun dünyasıdna tanınan olan The Witcher serisinin geçtiğimiz yıl Netflix’te bir dizisi yayınlandı bildiğiniz üzere. Artık de Witcher anime sineması olan Nightmare of the Wolf‘tan kısa bir bir görüntü paylaşıldı ve logosu belirli oldu.

2020 Ocak ayında resmi olarak duyurulan Nightmare of The Wolf anime sineması, duyurulduğundan bu yana hiçbir gelişme paylaşılmamıştı. Sadece 2020 yılında yayınlanacağı biliniyordu. Geçtiğimiz saatlerde de sonunda sinema ile ilgili bir güncelleme yapıldı. 

The Witcher dizisinin ikinci döneminde diziye katılacak olan ve The Witcher kainatı için kıymetli bir yere sahip olan Vesemir karakterine odaklanan Nightmare of The Wolf anime sineması, 2021 yılında Netflix’te yayınlanacak. Aşağıda izleyebileceğiniz yeni paylaşılan görüntüde sinemanın logosunu görebilirsiniz. Kıssa, Vesemir’in Geralt ile tanışmasından çok öncesini anlatacak. 

Seslendirme takımı şimdi belirli değil lakin dizide Vesemir’i oynayacak olan isim Kim Bodnia büyük bir ihtimalle takımda bulunacaktır. Sinemanın senaristliğini Beau DeMayo üstleniyor ve The Witcher dizisinin başındaki isim Lauren S. Hissrich de bu yeni sinemanın başındaki isim.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Netflix, Witcher animesinin logosunu paylaştı: Nightmare of the Wolf