Murat Pak, Kripto Para Sanatıyla 1 Milyon Dolar Kazandı

murat pak kripto para sanatiyla 1 milyon dolar kazandi MNFHtCOU

Son yılların en çok tartışılan yatırım araçlarından bir tanesi olan kripto paralar, bir Türk sanatçıyı isimeta varlıklı etti. Murat Pak isimli kripto para sanatkarı, yaptığı yapıtları satışa sunarak 1 milyon dolardan fazla para kazandı. Tahlil platformu olarak bilinen CryptoArt.io’nun açıklisimığı bilgilere nazaran Türk sanatçı, kazandığı parayla dünyisima bir unsur imza attı.

Kripto para sanatçılığı, 2010’lu yılların ortalarına hakikat hayatımıza giren bir tabir. Sanatkarlar, kimi vakit yaptıkları çizimler kimi vakitse ürettikleri el üretimi eserlerle, kripto paralarla ilgili yapıtler oluşturuyorlar. İşte Murat Pak isimli vatandaş da bunlardan bir tanesiydi. CryptoArt.io tarafından yapılan açıklamalarda, Pak’ın bugüne kisimar 268 sanat yapıti sattığı tabir ediliyor.

Murat Pak, kripto para sanatlarını satarak 1 milyon doları aşkın para kazanan birinci isim oldu

murat pak kripto para sanatiyla 1 milyon dolar kazandi 0 ZaQrWaVW

Mevzuyla ilgili açıklamalarda bulunan Pak, elde ettiği muvaffakiyet için minnettar olduğunu, çok çalıştığını, çalışmaya da devam ettiğini söylüyor. Kimi vakit kendi denetimi dışındaki şeylerin daha kıymetli olabileceğini tabir eden sanatçı, kripto para sanatının da bunlardan bir tanesi olduğunu tabir ediyor.

Kripto para sanatını günümüzde çok duymuyor olabiliriz. Lakin bu kesim, her geçen gün biraz daha fazla genişliyor. Sanatkarlar, yapıtlerini de kripto parayla ilgili yapıtların satıldığı platformlarda sergiliyorlar. Haliyle kazanılan paralar da kripto para oluyor. Örneğin Murat Pak, 268 sayı sanat yapıtını tam 1.881 ethereum karşılığında sattı. Kripto para sanatkarlarını, önümüzdeki yıllarda daha çok konuşacağız üzere görünüyor.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Murat Pak, Kripto Para Sanatıyla 1 Milyon Dolar Kazandı