MSI’ın Çin’deki en büyük fabrikalarından birinde yangın çıktı

msiin cindeki en buyuk fabrikalarindan birinde yangin cikti

msiin cindeki en buyuk fabrikalarindan birinde yangin cikti 0 OgKACMdm

Çin’deki en büyük MSI fabrikalarından birinde yangın çıktı. Bahisle ilgili bir açıklama yapan Tayvanlı şirket durumun denetim altına alındığını duyurdu. Yangının çıktığı fabrika Shenzhen‘de bulunuyor. Aktarılan bilgiye göre şirketin olaylara anında müdahale etmesi, yaşanması beklenen bir faciayı önledi.

MSI’ın açıklaması şu biçimde:

” 5 Kasım öğlenden sonra Shenzhen’deki MSI Baoan fabrikasında bir yangın meydana geldi. Şirket acil durum tedbirlerini devreye soktu ve çabucak itfaiyeye haber verdi. Olayda rastgele bir yaralanma kelam konusu değil. Üretim çizgisinde da rastgele bir hasar yok. Şu anda tüm üniteler olağan faaliyetlerine devam ediyor. İlginiz için teşekkür ederiz.”

msiin cindeki en buyuk fabrikalarindan birinde yangin cikti 1 lhplSdP7

Tedarik meşakkatine neden olabilir

MSI’ın fabrikada yüklü olarak dizüstü bilgisayar, anakart, sunucu, ekran kartı ve araç bileşenleri üzere elektronik eserler için baskılı devre kartı (PCB) üretimi yaptığı belirtiliyor.

Büyük bir fabrika olduğu için de kimi eserlerin stoklarını olumsuz etkileme bahtı var. MSI yangınının bilhassa PC bileşenlerinde tedarik meşakkatine yol açıp açmayacağını önümüzdeki günler gösterecek.

Kaynakça https://www.tomshardware.com/news/msi-fire-2020 https://www.reddit.com/r/pcmasterrace/comments/jpolp2/msi_hq_in_china_apparently_just_went_up_in_flames/

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

MSI’ın Çin’deki en büyük fabrikalarından birinde yangın çıktı