Donanım

MSI bütçe dostu RTX 3070 Twin Fan’i duyurdu

msi butce dostu rtx 3070 twin fani duyurdu 0 jN4m2aV8

RTX Ampere ailesi stok düşüncesiyle gündeme geledursun Nvidia’nın iş ortaklarından özelleşmiş tasarım kartlar gelmeye devam ediyor.

MSI üst segment RTX 3070 tahlillerinin akabinde bütçe dostu bir seçenek sundu. RTX 3070 Twin Fan stok frekansa yakın bedellerde misyon yapan bir model olarak karşımıza çıkıyor. GPU boost frekansı 1725 MHz’den 1740 MHz’e sürat aşırtılmış biçimde gelen kartın VRAM ünitesine ise dokunulmamış.

msi butce dostu rtx 3070 twin fani duyurdu 1

Kartın dizaynına baktığımızda 2 fanlı yapı bizi karşılıyor. RTX Turing tabanlı Armor ve Aero serisine benzememesine rağmen maliyet odaklı görünümüyle modelin bu segmente konumlandırıldığı söylemek mümkün.

Öbür taraftan RTX 3070 Twin Fan üzerinde ‘’Uyarı! En güçlü ekran kartı’’ tabiriyle hatırda kalan GTX 1060 TOC’la tıpkı fan etiketlerini paylaşmakta.

msi butce dostu rtx 3070 twin fani duyurdu 2 auEEpMgD

Son olarak 8+6 pin PCIe güç konnektörü üzerinden beslenen kartta 3 DP ve 1 HDMI çıkışına yer verilmiş. Fiyat bilgisi paylaşılmayan kartın Twin Fan ailesine üst segment üyelerin katılıp katılmayacağı ise bilinmiyor.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu