Motorola, 3 Yeni Kablosuz Kulaklığını Duyurdu

motorola 3 yeni kablosuz kulakligini duyurdu NZrc4F7S

Dün düzenlediği bir aktiflikte yeni akıllı telefonlarını duyuran Motorola, bugün de yeni kablosuz kulaklık modelleriyle tüketicilerin karşısına çıktı. Üç modelle karşımıza çıkan şirket, uygun fiyata kalite arayan tüketicileri etkilemeye çalışacak üzere görünüyor. Motorola’nın yeni kablosuz kulaklıkları, Verve Buds 100, Neckband Verve Rap 105 ve Verve Loop 105 olarak isimlendiriliyor.

Motorola Verve Buds 100, hayli uygun fiyatlı bir eser olmasına karşın sahip olduğu özelliklerle şaşırtıyor. 14 saate kisimar kullanım imkanı sunan kablosuz kulaklık, güçlü bass performansının yanı sıra gürültü engelleme özelliği sayesinde de hem müzik hem de arama tecrübesini güzelleştiriyor. Motorola’ya nazaran bu kablosuz kulaklık, kristal netliğinde görüşme imkanı sunuyor. Ayrıyeten kullanıcılar, bu kablosuz kulaklığı Amazon Alexa, Siri ya da Google Asistan ile uyumlu olarak kullanılabiliyor. 

motorola 3 yeni kablosuz kulakligini duyurdu 0 TWTW2Sqb

Motorola Verve Buds 100, kutulu bir yapıya sahipken Neckband Verve Rap 105 ve Verve Loop 105, boyun bandı formunda dizayna sahip. Verve Loop 105’in sportmenler için geliştirildiğini söyleyen Motorola, bu kulaklıkların birbirine yapışmasını sağlayan yapıda tasarlandığını ifisime ediyor. Kulaklığın sahip olduğu IPX5 sertifikası, su ve toza karşı dayanıklılık sağlarken kullanıcılar, bu kulaklığı 8 saate kadar kesintisiz olarak kullanabilecekler. Tıpkı Verve Buds 100’de olduğu gibi Verve Loop 105 de sesli asistanlarla uyumlu olarak çalışabiliyor.

Verve Rap 105’e baktığımızda, Verve Loop 105’in gelişmiş bir versiyonunu görüyoruz. Yetkililer, bu kulaklıkların yüksek kalitesi sunan 15 mm’lik şoförlere sahip olduğunu söylüyor. 8 saate kadar kullanım imkanı sunan kablosuz kulaklığın, sesli asistan takviyesi de bulunuyor. Ayrıyeten bu eserde de IPX5 sertifikası bulunuyor.

motorola 3 yeni kablosuz kulakligini duyurdu 1 8NcPse72

Motorola tarafından yapılan açıklamalara göre Verve Loop 105 ile Verve Rap 105, an prestijiyle memleketler arası e-ticaret platformlarından satın alınabiliyor. Fakat tüketicilerin, Verve Buds 100 için birkaç gün daha beklemeleri gerekiyor. Zira yetkililer, bu kablosuz kulaklığın 10 Kasım prestijiyle satın alınabileceğini açıkladı. Yapılan açıklamalara nazaran Motorola’nın yeni kablosuz kulaklıklarının fiyatları şu formda olacak;

  • Verve Loop 105: 17 dolar (yaklaşık 145 TL + vergiler)
  • Verve Rap 105: 22 dolar (yaklaşık 190 TL + vergiler)
  • Verve Buds 100: 35 dolar (yaklaşık 300 TL + vergiler)

Sıradaki içerik:

Motorola, 3 Yeni Kablosuz Kulaklığını Duyurdu