Moto Razr 2020, 9 Eylül’de Tanıtılabilir

moto razr 2020 9 eylulde tanitilabilir 7IzVs2Km

Motorola Razr her ne kisimar bir periyodun efsane telefonu olsa da, geri dönüş sürecinde çeşitli sıkıntılarla karşılaşıyor. Telefonun görünüşü genel olarak hoş bulunuyor ve çabucak herkesin beğenisini kazandı. 

Teknik manisima özellikleri pek de sarsıcı olmayan birinci versiyonun akabinde yeni telefonun tanıtılmasının kelam konusu olduğu 9 Eylül aktifliği, bu noktada Motorola’nın izleyeceği stratejiyi de ortaya koyacak. Aktiflik sloganı olan “akıllı telefon tecrübesini bir defa daha katlamaya hazır” ise firmanın emelini aşikâr ediyor.

Moto Razr 2020 daha da gelişebilir

Motorola Save the Dave 9.9

Yeni kısa tanıtım görüntüsünde ekranda “Tarihi kaydedin, 9.9.2020” yazıyor. Daha sonra da ekrandaki imaj, tıpkı içe gerçek katlanan bir akıllı telefon ekranı üzere katlanarak kayboluyor. Bu da akıllara Moto Razr 2020’yi getiriyor.

Yeni Moto Razr 2020’nin daha gelişmiş iç donanıma ve 5G temasına sahip olabileceği düşünülüyor. Son söylentilere nazaran aygıtın kapağının altında Qualcomm Snapdragon 765 işlemci, 8 GB RAM, 256 GB depolama ve bir evvelki 2510 mAh versiyondan çok daha güzel olan 2.845 mAh batarya alan alacak. 

Aygıtın 5G irtibatı, Snapdragon X52 modemle gelebilir. Bu yılın XDA geliştirici konferansında çıkan haberler de bu istikametteydi. Ayrıyeten katlanabilir telefonun art kamerası 48 MP, ön kamerası da 20 MP olarak güncellenecek.

Motorola’nın aradığı değişiklik olabilir

moto razr 2020 9 eylulde tanitilabilir 1 YyawLhGb

Motorola, bilhassa kamera ve bataryisima yapacağı değişiklikler sayesinde bu modelleri çok daha fazla kişi için cazip hale getirebilir. Ek olarak gelecek 5G teması da telefonun daha uzun müddet şimdiki kalmasını sağlayacaktır.

Gelen bilgilere nazaran güncellenen telefon kutusundan Android 10 işletim sistemi ve özgün versiyondaki 6,2 inçlik ekranla gelecek. 18 W süratli şarja sahip olacağı söylenen aygıtın tasarımı ise şimdi katılaşmış değil. Moto Razr hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Moto Razr 2020, 9 Eylül’de Tanıtılabilir