Mortal Kombat 11’e Rambo Geliyor

mortal kombat 11e rambo geliyor NQXmkRRu

NetherRealm Studios’un Unreal Engine 3 motoru üzerine inşa ettiği aksiyon-dövüş oyunu Mortal Kombat 11, ikinci Kombat Paketi ile birlikte yesyeni karakterlere kavuşuyor. Fakat bu karakterler oyuncular için değil, oyun için ‘yeni’ olacak.

Mortal Kombat 11’in ikinci Kombat Paketi ile birlikte Sylvester Stallone’un ikonik sinema serilerinden Rambo’nun kafarolünde mekan yer John Rambo karakteri, Mortal Kombat hayranlarının denetimine geçiyor.

mortal kombat 11e rambo geliyor 0 SfBflqsV

Rambo ile birlikte, 1993 yılında yayınlanan Mortal Kombat II’de tanışmış olduğumuz ve Prenses Kitana’nın makus ikizi olan Mileena karakteri de Mortal Kombat 11 oyuncularının beğenisine sunuluyor.

mortal kombat 11e rambo geliyor 1 CtwIf73O

Bununla birlikte Rain için de Mortal Kombat 11’in yeni karakteri desek abartmış olmayız. Çünkü Rain, rakiplerine çeşitli acılar yaşamak için yeni bir katar bıçağa sahip oluyor ve rakiplerini ayrımlı bir diyara göndermek için sihir kullanabiliyor. NetherRealm’in kıssa ve seslendirme yöneticisi Dominic Cianciolo, Rain’in klasik hareketlerinin de tekrar tasarlandığını aktardı.

mortal kombat 11e rambo geliyor 2 dr3qcHsy

NetherRealm Studios’a nazaran Mortal Kombat 11’in ikinci Kombat Paketi ve özgün oyun, birinci Kombat Paketi ve Aftermath genişleme paketini içeren Mortal Kombat 11: Ultimate, 17 Kasım’da oyunculara sunulacak. Bununla birlikte mevcut Mortal Kombat 11 sahiplerinin oyunlarını PlayStation 5 ve Xbox Series X’e fiyatsız bir biçimde yükseltebileceklerini de hatırlatalım.

Mortal Kombat 11 ikinci Kombat Paketi tanıtım görüntüsü

Sıradaki içerik:

Mortal Kombat 11’e Rambo Geliyor