Microsoft, Minecraft İçin Star Wars DLC Paketini Yayınladı

microsoft minecraft icin star wars dlc paketini yayinladi dLpTMpO4

Dünyanın en tanınan oyunlarından bir tanesi olan Minecraft, oyuncuları için yeni bir DLC paketi yayınladı. Minecraft, yeni DLC paketiyle bu sefer oyuncuları çok, çok uzak bir galaksiye, Star Wars kainatına götürüyor.

Minecraft’ın yeni Star Wars DLC paketinin içerisinde, son periyodun tanınan dizilerinden The Mandalorian içeriğine ek olarak özgün Star Wars üçlemesi (A New Hope, The Emperor Strikes Back, Return of The Jedi) içeriği sunuyor.

Minecraft için Star Wars DLC paketi yayınlandı

Star Wars DLC paketini edinen Minecraft oyuncuları, toplamda 12 gezegen ortasında hiperuzayda seyahat edebilecek. Oyuncular, ikonikleşmiş X-Wing yahut TIE Fighter araçlarıyla Tatooine, Hoth ve Endor üzere ikonikleşmiş alanleri ziyaret edebilecekler.

DLC paketinin içerisinde gezegenler ve kullanılabilecek araçlara ek olarak birçok karakter kostümü de bulunuyor. Bunlar ortasında Luke Skywalker, Princess Leia, Darth Vader, Chewbacca, Han Solo, Lando Calrissian, Baby Yoda ve The Mandalorian (Din Djarin) da bulunuyor. Ayrıyeten serideki meşhur sahneleri bir defa de oyuncular canlandırabilecekler.

microsoft minecraft icin star wars dlc paketini yayinladi 0

DLC paketi için yayınlanan blog yazısında ayrıyeten şu tabirlere alan verildi: “DLC’nin içerisinde bir harita, bir kostüm paketi, özel olarak yapılmış doku seti, kullanıcı arayüzü güzelleştirmesi ve hatta lisanslı müzik yer alıyor.”

Star Wars da tıpkı Toy Story, Jurassic Park, Pirates of the Caribbean ve The Nightmare Before Christmas üzere Minecraft’a konuk olan ünlü üretimlerin yanındaki alanini almış oldu. Star Wars DLC’sini Minecraft mağazasından indirebilirsiniz.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Microsoft, Minecraft İçin Star Wars DLC Paketini Yayınladı