Donanım

Microsoft, 22 Bin Dolarlık Surface Hub 2S’i Tanıttı

Microsoft, bir yıllık bir gecikmenin akabinde Ignite 2020 konferansında 85 inçlik Surface Hub 2S modelini tanıttı. Microsoft’un yeni aygıtı, ticari kullanıcılar için 21.999 dolar (168 bin 600 TL) üzere bir fiyattan ABD’de ön siparişe açıldı.

Çıkışını Ocak 2021’de gerçekleştirecek olan aygıt, standart 50 inçlik Surface Hub 2S’in daha büyük bir modeli. Bu dijital ekranda Microsoft Teams’te tek dokunuşla toplantıya katılma entegrasyonu, gelişmiş Surface Pen ve Microsoft Whiteboard tecrübesi ve üçüncü parti uygulama ekosistemi bulunuyor.

Microsoft’tan 22 bin dolarlık Surface Hub 2S

microsoft 22 bin dolarlik surface hub 2si tanitti 0 2G4nw16g

Microsoft’un bu ekranının rakiplerine nazaran ayrımlılaştığı noktalardan bir adedinin çabucak yanında bulunan kendi programlama ünitesine sahip olması. Bu sayede kullanıcılar, rastgele bir bilgisayara ya da dizüstü bilgisayara takmadan kendi başına kullanabilecekler. Üstelik Windows 10 Pro ve Enterprise takviyesi de bulunuyor.

Teknoloji devi, ayrıyeten yeni aygıtına eklenecek 2 yazılım özelliği daha duyurmayı planlıyor. Windows 10 Team işletim sistemini kullanmak istemeyen kullanıcılar, üstte da söylediğimiz üzere Windows 10 Pro ve Windows 10 Enterprise‘ı kullanabilecekler.

Şirket, ayrıyeten Surface Hub 2S ve orjinal Surface Hub için fiyatsız Windows 10 Team 2020 güncellemesi de sağlıyor. Yeni güncellemeyle birlikte Microsoft’un Chromium tabanlı internet tarayıcısı Microsoft Edge de ekranlarda kullanılabilir olacak. Microsoft, Surface Hub 2S’in yanında HoloLens 2 Mixed Reality gözlüğünün İtalya, Hollanda, İsviçre, İspanya, Avusturya üzere birçok ülkede daha satışa çıkacağını da duyurdu.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu