Mi Watch ve Mi Watch Lite Türkiye’de satışa sunuldu

mi watch ve mi watch lite turkiyede satisa sunuldu yS3Ki1W4

mi watch ve mi watch lite turkiyede satisa sunuldu 0 RLgAOAhl

Xiaomi’nin akıllı saat modeli Mi Watch ve akıllı bileklik modeli Mi Watch Lite Türkiye’de satışa çıktı. Mi Watch 1099 TL’ye, Mi Watch Lite 599 TL’ye satılıyor.

Xiaomi’de birebir isimde iki aygıt bulunduğu için yazının başında bilhassa vurgulamakta yarar var. Satışa sunulan Mi Watch modeli, 30 Eylül 2020’de tanıtılan yuvarlak dizayna sahip model. Mi Watch Lite ise 10 Aralık 2020’de tanıtılan kare dizaynlı model.

Mi Watch özellikleri

Mi Watch; 1.39 inç AMOLED ekrana, Snapdragon Wear 3100 işlemciye, dahili GPS özelliğine ve eSIM dayanağına sahip. 117 farklı antrenmanı takip edebiliyor. Pili 16 gün dayanıyor. 5 ATM su geçirmezlik özelliği sayesinde havuzda rahatlıkla kullanılabilir.

Mi Watch Lite özellikleri

mi watch ve mi watch lite turkiyede satisa sunuldu 1 aYy9YmmH

Mi Watch Lite; kısıtlı işlevlere sahip olduğu için akıllı bileklik olarak sınıflandırılıyor. 1.4 inç boyutunda TFT bir ekran ile geliyor. 11 farklı idmanı takip edebiliyor. 5 ATM su geçirmezlik özelliği sayesinde 50 metre derinliğe kadar tuzsuz suda kullanılabiliyor. Dahili GPS özelliği bulunuyor. Pili olağan kullanımda 9 gün, GPS daima açıkken 10 saatlik kullanım vaat ediyor. Bildirimleri görüntüleme, kalp ritmini ölçe, hava durumunu takip etme ve müziği denetim etme özelliklerine yer verilmiş. Ayrıntılı bilgi için aşağıdaki haberi okuyabilirsiniz.

Mi Watch ve Mi Watch Lite modelleri, Xiaomi’nin online satış sitesi mishoptr’de satışa sunuldu.

https://www.mishoptr.com/urun/xiaomi-mi-watch-lite

https://www.mishoptr.com/urun/xiaomi-mi-watch

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Mi Watch ve Mi Watch Lite Türkiye’de satışa sunuldu